SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodni na mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Czy od wakacji robisz ten sam program i te same ćwiczenia??
Czy rozwijasz się(przybywa masy,ale nie tłuszczyku-szczerze)??
Twoje możliwości czasowe,preferowane ćwiczenia,nielubiane ćwiczenia,zanuiedbane grupy,i wogóle tyle szczegółów ile przyjdzie Ci do głowy.Aby pomóc-mmuszę wiedzieć maks-ok?

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Michail. Postaram się jak najszybciej napisać to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail, dzięki za zainteresowanie.

Systematycznie ćwiczę od roku. W te ferie zimowe zrobiłem cykl na mase, na którym wspomagałem się kreatyną, gainerem hi-teca i witaminami sport power MLO. Byłem z niego zadowolony, niestety oprócz mięśni nabrałem dużo tłuszczu. Nie liczyłem kalorii tylko wrzucałem w siebie co popadnie. Teraz sporo zrzuciłem - z 90 w pasie do 83, do wakacji mam nadzieje, że uda mi się 74-76.

Teraz trenuję tak jak wspomniałem, najczęściej rano na czczo, żeby spalić tłuszcz. Rozwijam się, ale wolno. Trenig będe chciał zacząć we wakacje - czyli możliwości czasowe praktycznie nieograniczone.

Mam problem taki problem z klatką, że nie trenowałem jej od początku właściwie, tzn. za dużo wyciskałem na płaskiej i w pewnym momencie za bardzo miałem rozbudowany środek. Zresztą od dzieciństwa regularnie robiłem pompki w tym samym rozstawie rąk :( Później dużo czytałem co z tym zrobić i na szczęście wyrównałem, ale dalej nie jest idealnie (za dużo na środku). Chciałbym mieć bardziej kwadratową klatke - tyle samo na górze, środku i dole oraz na boki ją bardziej rozciągnąć.

Zaniedbane mam na pewno nogi - słabe stawy kolanowe. Przysiady wykonuję z bardzo małym ciężarem. Dolna część pleców - łudze się, że jeszcze urosne i dlatego nie robie martwych ciągów z dużym obciążeniem, wyciskania na barki też. Z tym, że wydaje mi się, że lepiej gdybym włączył te ćwiczenia do planu, bo to podstawa. Zadniedbana jest też klatka w dolnej-zewnętrzej części-nie wiem czy to nie od tego, że przy rozpiętkach za bardzo barkami pracowałem(nie unosiłem małych palców ponad kciuk). Reszta jest równomierna za chuda:)

Co do ćwiczeń, których nie lubie to oprócz martwego ciągu, przysiadów ze sztangą nie ma takich. U siebie w domu mam ławeczke z regulacją, łąweczke do brzuszków, sztange, hantle, drążek, poręcze do pompek, wąski drążek w kształcie /\ do podciągania się. Mam prośbe czy ten plan mógł by wykorzystywać właśnie te urządzenia bo nie chce mi się jeździć na siłownie i wydawać kase skoro mam u siebie.

Michail nie wiem czy nie za dużo tych szczegółów opisałem:) Jeśli mógłbyś mi pomóc to będzie poprostu super, bo nie ma to jak rady fachowca. Tyle narazie mi przyszło do głowy, jeśli coś bedzie potrzebne to postaram się jak najszybciej odpowiedzieć. Bede wdzięczny jeśli coś doradzisz. Pozdrowienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Daj mi dzionek-dwa,znajde na pewno czas,by coś ci podesłac.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail, mógłbyś mi podesłać ten plan? Wiem, że jesteś zajęty, ja narazie też. Potrzebny mi jest plan dopiero na wakacje, ale chętnie bym się zapoznał. Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Sorki-wyleciało mi z pamięci-dobrze,że sie przypomniałeś-na jutro(najdalej poniedziałek)coś Ci podrzuce.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Acha-a co robisz do wakacji-tzn.jak trenujesz-to ważne jeśli mam podesłać coś sensownego-musze wiedziec,co robisz do czasu,kiedy bedziesz chciał stosować to,co polecę.??????

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail, ćwicze od do wakacji treningiem obwodowym, na takiej zasadzie, że wykonuje 1-3 serie na wszystkie partie, podczas jednego treningu. To jest trening bardzo zbliżony do tego z książki Arniego. Moge go napisać, jeśli chcesz. Nie trwa on dłużej niż godzine. Kolejno: barki, klatka, plecy, biceps, triceps, przedramiona wykonuje po sobie jako jedną serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
OK-postaram się coś Ci podrzucić.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wrzucisz tu czy na skrzynke? Jeśli możesz to nie wysyłaj na onet tylko na o2 ok? [email protected] . albo tutaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co najpierw ? Aeroby, czy trening siłowy ?

Następny temat

przykład treningu dla początkujacych

WHEY premium