SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1.02.04 zaczynam cwiczyc to moj start

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"a na jakiej silowni cwiczysz i twoj kolega gdzie cwiczyl ze zdjecia??"

Ja znim cwiczylem w bloku w wuzkarni... Zaczol sie od wrzesnia uczyc wieczorowo i teraz cwiczy na silowni w Gdyni... NIe wiem jak ona sie nazywa , ale meisci sie przy glownej ul... sa tam tez sztuki wali.. Ogolem fana silka bylem tam 2 razy... :) ja Tam se zaczolem cwiczyc.. w Olimpie w Wejherowie ( Nowa silownia - DOsc fajna...Kolo Urzedu pracy ) Pozdroffka <Piwo>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


hehehe---Lapka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zadziornik: "widac jaki masz juz mozg przepalony od tych koksow" od SAA nie przepala się mózg
Łapka mi nie wygląda na 36cm...
Po drugie: wynik twojego ojca nie budzi we mnie podziwu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1065
fajnie masz napisane w profilu " podam za miecha lub 2 " a co kuracja sie szykuje ? LOL

" fide sed qui vide "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zadziornik: "widac jaki masz juz mozg przepalony od tych koksow" od SAA nie przepala się mózg
Łapka mi nie wygląda na 36cm...
Po drugie: wynik twojego ojca nie budzi we mnie podziwu...
"wiesz co... mam teraz 36 na zdjeciu bylo 38,5....zobacz date fotki...
A co do mojego Ojca to jestem zniefo Dumny i chcialbym byc takim czlowiekiem jak on... IWekszosc ludzi przypakowanych zajmuje sie czarnymi interesami, ale moj ojciec nie zyje sobie spokojnie prowadzac swoj sklepik...

fajnie masz napisane w profilu " podam za miecha lub 2 " a co kuracja sie szykuje ? LOL

- Podam za miecha lub dwa bo zaczynam cwiczyc po pol rocznej przerwie a trenowalem pol roku temu przez 2 miesiace. moze troche ponad 2 z dwoma przerwami... takshe podam wymiary za 1-2-3 miechy bo szybko mi wymiary skacza przy dobrej Dietce.... minimum musi byc 2 woreczki kaszy gryczanej , 2 woreczki ryzu , 2 kg bananow 2 serki homogenizowane dzinnie to podstawa w mojej dietce hehe :P i serki wiejskie :) moze ktos by polecil cos dobreg do dietki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2198
Ty sie nadajesz na 95 kg na klate praktycznie ze bez ćwiczeń (jak tak to chyba jak byles maly matka faszerowala cie anabolikami)
hahahhahaaah
lol
aż żal mi Ciebie jestes zaklamany i jeszcze walisz takie sciemy ludziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ejj... ja jestem z Wejherowa... to 20 km od Gdyni moze sie przejade do Michaila... i przy nim wycisne a wtedy on oceni.... co ?? czy dam rade czy nie ok powiem ci ze teraz waze 82 kg i cisne 95...a pol roku temu mialem neico ponad 16<5 roczku i przy wadze 78 wzrost 187 cisnolem 105 i co ty na to ??


Niechce nic mowic , ale masz na wypasie silne nogi...

Moze jutro porobie jakies marne fotki i wrzoce :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja cisne 10 kilo psa jeden raz uniose go w gore, wiec wasze wyniki nie sa tak zadowalajace jak moje

Zmieniony przez - Pegaz_Ona w dniu 2004-02-04 19:32:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
StaRa_EkiPa aleeeeeee zabawne... ha ha ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2819
Nie moge.. Po co Wy wogole z nim gadacie?? Przeciez widac ze ten koles to chodzaca sciema. Jak masz jechac to jedz i wycisnij te 95 czy ile tam chcesz a nie sie nas pytasz... Jak narazie to tylko duzo mowisz czas na czyny. Wycisniesz, zrobisz zdjecie i bedzie luz. A nie sie rzucasz jakbys niewiadomo kim byl. Stary wyluzuj bo za takie gatki Ci kiedys ktos ta twoja buzke przestawi..

"Nie wiem co to TALENT. Sukces osiągają Ci, którzy potrafia się zmusić."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obchodzę rocznice. Oceń mnie

Następny temat

Mój kolega.Oceńcie.

WHEY premium