SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1.02.04 zaczynam cwiczyc to moj start

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3904
No to jak juz pocwiczysz to daj znac o ile cie ,,kontuzja'' nie złapie

Odi profanum vulgus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280
Ale k*rwa ściemniasz

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6519
Sciema jak cholera i nie chce mi sie tego czytać, to gówniarstwo....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Wyecie co mam na was wy***ane piszcie sobie co chcecie jestescie pedalami... zoabczcie sobie po moim ojcu mam genetyke w wieku 42 lat ma 50 na lapie (Jak na swoj wiek nawet tricepsa w takiej masywnej lapce widac... ) i cisnie na klatke 190 kg przy wadze 120 wzrost 174.... a na was mam wy***ane na to co piszecie ja wiem swoje mozecie mi ssac jedynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro nic cie nie obchodza nasze komentarze to co sie bulwersujesz, stary psychiki to ty nie masz najmocniejszej szkoda mi ciebie czlowieczku
"ClansyBack - WYGLADASZ JAK g**** GOWNIARZU"
"ZaDziOrNiK - Clansy back dziex za komplement lubie krytyke to mnie przygniecie do bardziej ciezszych treningow"
UMARLEM ZE SMIECHU HAHAHAHAHA...
TO ZEBYS JESZCZE BARDZIEJ WZIAL SIE ZA TRENING TOO..wygladasz jak gowno do kwadratu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lukomen spierdzielaj do swojego... tematu bo to ty bierzesz koksy nie ja poprostu brak mi slow na takich zazdrosnikow jak wy... nie amcie za grosz szacunku... to ze nie jestescie obdarzeni dorba genetyka i meczycie sie aby na pcozatku wcyinsac wiecej o te marne 10 kg to nie moja wina.... :) mozecie przyjechac do mojego miasta zapytac sie moejgo ojca kumpli kuzynow jak mi szlo... a nie gadacie tu bzdury poznajcie mnie w realu pogadajcie i wtedy oceniajcie czy sciemniam czy nie bo tu mozna duzo bajek pisac ale ja do takich nie nalezy.... i mi to swisa w tym momencie ja sobie tu zalozylem temat aby miec pamietke.... aby sprawdzic efekty za 3 czy ,4 miechy czy cos poszlo porownac fotki :) sorka ze nie robilem kropek przecinkow itd... ale czasu nie mam bo spadam do qmpla na ra pozdro @LLL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"mozecie przyjechac do mojego miasta zapytac sie moejgo ojca kumpli kuzynow JAK MI SZLO... a nie gadacie tu bzdury" - a mowiles ze nie cwiczyles.. chlopak zastanow sie co chcesz uzyskac walac sciebie, bo jak narazie to sie smieszasz, jeszcze bardziej sie osmieszasz wciskajac mi kit ze biore koksy...zastanow sie co piszesz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co jestes drugi pudzian ze w pol roku zrobiles w wadze 20 kg 15 w lapie i ok 80 kg w wyciskan iu i kto tu kit wciska dzieciaku znajdz dziefczyne bo testosteron cie rozpier..... i zoabcz do gory czuBq ze cwiczylem po roku temu przez 2 meichy jak nei czytasz uwaznie tematu to nie czytaj go wcale duzo razy powtarzalem w tym temacie ze rpzez 2 miesicae cwiczylem pol roku temu i kontuzja mnie zlapala i wznawiam trening.... i prosze cie odejdz z tego tematu koksiarzu..... widac jaki masz juz mozg przepalony od tych koksow.... Nara jestes spalony najlepej jakbys bana dostal... !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj stary, powinienes byc satyrykiem, calkiem dobrze ci to wychodzi - znasz sie na rzeczy haha... przez 2 miesiace cwiczyl pol roku temu, ŁAŁ pewnie przez ten czas duzo osiagnoles i nic ci nie spadlo.. no to pozazdroscic rzeczywiscie tej genetyki...
ide porzyczyc igly do strzykawki bo mi sie skonczyly.... fak fak fak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
ja wogole nie wiem o co wam wsyzstkim kur*** chodzi koles jest.. nie wiem czmu sie podniecacie tak zadziornikiem...


duzy to on nie jest... jest chudy z dobra rzezba... to raz...

a dwa... jesli wyniki ma prawdziwe.. to spoko a jesli nie to szkoda mi go ale coz nie widzilaem nie oceniam... pozdro i wuluzowac!

SFD Team, na forum od 2002-10-05

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obchodzę rocznice. Oceń mnie

Następny temat

Mój kolega.Oceńcie.

WHEY premium