SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1.02.04 zaczynam cwiczyc to moj start

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no kosci chudziutkie,..nadgarstki tez jak u pajaczka,...no ale profil ladnie wypelniles,tego nie mozna ci zarzucic,hehe, a szczegulnie te 80kg na barki;), i jeszcze powiedz ze sztanga za kark dotykajac grzbietu,...hehe,moc musi byc,hmm a na klatke tylko 15 kg wiecej,heh cos proporcje ci sie po***aly,takie silne bary a klatka ledwo co od nich odstaje:(, chociaz bys prporcjonalnie sklamal.

Gumis pozdrawia

ODP. czytaj uwazniej....jak wyciskalem na barki na raz 8 kg to klate bralem 105 cwiczylem jakies 2 miesiace...a teraz po pol rocznej przerwie zmienilem w profilu wycikanie na klatke na 95 , bo 10 kg mi spadlo przez te pol roku... ale jak niechce ci sie czytac nie moja wina...wiec wtedy roznica meidzy barkami , a klatka byla 25 kg.. !! a teraz nie bede sprawdzal ile na barki wycisne na raz musze troche pocwiczyc i pozniej podam swoje wymiary , a teraz usuwam ten profiol bo jest... inny niz wtedy jak cwiczyem te 2 miechy..... jak zrobie se jakies spradzianki za miecha to wam wszystko napisze w profilu.... i mam fyrabane na to co wy piszecie ja wiem swoje a wasze uwagi mnie nie obchodza wydaje mi sie ze tu sie fotki ocenia a nie .... wiec usuwam ten profil bo jest niewazny...

hmm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3904
Skoro cie nasze uwagi nie obchodza to po co zamiesciles tu swoje fotki ?

Ps.Takie bajki mozesz mamie wkrecac kogo ty chcesz oszukac? chyba samego siebie ...
----------
My opinion ///no offence

Odi profanum vulgus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie obchodze uwagi na temat wyciskania itd.... !! tu sie ocenia wyglad i mozna powiedziec gdzie dopracowac.... wiem ze u mnie wszystko bo zaczynam... jak wspominalem trenowalem pol roku temu przez 2 miesiace a pleckow nigdy nie cwiczylem teraz chodze na profesjonalna silownie... i wszystkie partie miesni cwicze a chodze na nia od tygodnia ... ale bardziej zapoznawalem sie z cwiczeniami w tej silowni na dane partie miesni niz jakies porzadne przemyslane treningi od jutro zaczynam trening z Planem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3904
to jak juz pochodzisz z te kilka miechow to wróć zobaczymy jakie postepy zrobiles ...to ewentualnie ci powiemy czy masz faktycznie taka dobra genetyke wazne jest jakie postepy sie robi a nie od czego zaczyna-moje zdanie

Odi profanum vulgus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Slothien : zgadzam sie z tobą

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiady: podobne wyniki do moich...
Wypychanie na suwnicy poziomej:
Słabo, ja ostatnią serie 150kg x 20powt...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mietki ziomek jestes, jak bylem drugi raz na silce to na nogi bralem 150kgx150 powtorzen...........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem chory na grype jak wyzdrowieje wezme sie do ostrego treningu. Narazie tylko sie rozgrzewam , bo niechce byc wiecznie chory... i oslabiony pozatym nie chodzi mi o maszyne gdzie sie lezy i wyciska sprzed klatki bo na takiej maszynie na raz wziolem 280 kg... na serie nie sprawdzalem...a w mojej silowni ejst taka nowa maszyna... i wypycha sie na siedzaco i jest o wiele trudniej.. !! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyglądasz jak g**** gówniarzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Clansy back dziex za komplement lubie krytyke to mnie przygniecie do bardziej ciezszych treningow zoabczymy za pol roku kto jak wygada i jakie postypy bede mial tylko ciekawe czy znowu kontuzji nie zalapie....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obchodzę rocznice. Oceń mnie

Następny temat

Mój kolega.Oceńcie.

WHEY premium