SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

0,5l fit - elo, fat - 0

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4914
JEST MOC ! ŚNIADANIE TO PODSTAWA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17277
Ja nigdy nie potrafię tyle zjeść na śniadanie, chyba że wstaję o normalnej porze czyt. o 10 Niestety na uczelnie muszę wstać i o 7 czasem, dopiero po jakiś 2 godzinach mi się ssanie załącza:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Ja nawet dałbym radę kalorycznie, z tym że musiałbym podbijać rodzynkami, wiórkami kokosowymi i innymi w tym stylu
Kowal- na jaką uczelnie musisz wstawać o 7?

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4914
Mnie już o 8 lekko ssie jak normalnie wstaje . Może jeszcze za mało kalorii, czy to normalna kolej rzeczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17277
Na polibude w Poznaniu, mam ćwiczenia na 8 rano więc chodzić trzeba
Wiesz po całej nocy bez żarcia i na śniadanie nic zapychającego się nie je więc chyba nic dziwnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Polibuda w Poznaniu mówisz w sumie tak jak ja jaki kierunek?

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17277
Inżynieria chemiczna i procesowa, temat połówce spamujemy pisz pw jak coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4914
DNT *Dzień haratania w gałę *
Micha:
1 posiłek: owsianka jak zawsze + 2 kanapki
2 p. : 2 kanapki
3 p. : jogurt naturalny 390g gęsty + 30g białka
4 p. : 2,5 kotletów jajecznych + 100g ryżu + kiszonki
5 p. : twaróg półtłusty + olej lniany
ok. 3k kcal

Dziś rozkminiałem sprawę budowy ciała ... i prawdę mówiąc nie wiem. Endomorfik pasuje mi z powodu na dosyć wysoki poziom tkanki tłuszczowej, w tym szerokie biodra. Za to ektomorfik z powodu małej ilości masy mięśniowej. Po czym to dokładnie poznać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4914
Jajecne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5257
politra no ja mam podobnie tylko fatu nie mam az tak dużo xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę planu FBW

Następny temat

Spalenie tłuszczu proszę o pomoc

WHEY premium