SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żeń-Szeń + Jabłczan Cytruliny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 276
Już kiedyś suplementowałem żeń-szeń i jakoś tak wyraźniej działał – no ale może racja. Zostawiam jak jest. pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4509 Napisanych postów 66702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 696929
Myślę, że rzeczywiście możesz zbyt wiele oczekiwać od jego wpływu na nasz organizm. Ile czasu już stosujesz żeń-szeń? Jest to raczej suplement podobny w działaniu np. do ashwahandhy. Wpływ jego na nasz organizm nie jest doraźny, jak w przypadku kofeiny. Raczej odczuwalny jest długoterminowo. Myślę, że spokojnie możesz stosować dwie kapsułki dziennie suplementu firmy Olimp. Nic się Tobie nie stanie z tego powodu.

https://potreningu.pl/artykuly/zdrowie/suplementacja-zen-szeniem--jakich-efektow-sie-spodziewac-3485

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15243 Napisanych postów 125490 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1425314
są różne rodzaje żen szenia i każdy trochę inaczej będzie działał np koreański bardzie działanie będzie miał pod katem libido/potencji.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Evolab Alphaburn + MAN SCORCH czy to dobre połączenie ?

Shaker