SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

średni problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Witam,

Mam taki mały problem, otóż powoli zaczynam swoje treningi traktować poważnie i zacząłem rozczytywać się w dziale odżywanie. :) Niestety nie dysponuję na tyle czasem, żebym mógł ćwiczyć na siłowni, więć ćwiczę w domu.
Mniej więcej mój plan treningowy wygląda następująco:

wtorek- basen - średnio 750 m w ciągu 45 min, tyle udaje mi się narazie wyciągnąć;)
czwartek - basen - j.w.
piątek - pompki 5 serii po ok. 15 pompek, wyciskanie na podłodze sztangielkami po 10 kg, 3 serie, później rozpiętki 8 kg po 2 serie
niedziela - podciąganie na drążku w nachwycie (a raczej mozolne opuszczanie się na drążku, żeby zacząć się prawdziwie podciągać średnio 5 serii po ok. 6 powtórzeń ).

W miarę możliwości urozmaicam trening dodając ćwiczenia na tricepsy - wyciskanie leżąc, wyprosty rąk, bicepsy i przedramiona. Staram się także ćwiczyć brzuch - w celu rozczytuję się o ABS II.

Stosując mniej więcej taki trening i starając się zjeść chociaż (stosownie do rad) na obiad gotowaną pierś z kurczaka z torbą ryżu i ważywami czułem ssanie w żołądku.
Dlatego też powoli powoli poznaję tajniki odżywiania, które ma towarzyszyć zdrowemu trybowi życia.
Do tej pory ważyłem mniej więcej 74 kg, przy wzroście 179 cm i byłem dosyć chudy (co ciekawe bmi w normie). Starając się stosować zdrowe produkty zacząłem dużo jeść (żeby zniwelować to ciągłe uczucie głodu ). Na śniadania szklanka kakao, białe pieczywo z serem żółtym, póżniej koło 12 smażony kotlet z piersi kurczaka z ryżem, później koło 15. to samo, na wieczór tuńczyk z chlebem lub serek wiejski z chlebem. W ten sposób przytyło mi się do 84 kg. Wszyscy mi mówią, że w końcu dobrze wyglądam. Tyle że z BMI wychodzi mi, że jestem lekko poza granicą nadwagi. Do tego jak ćwiczę i jestem napompowany to wyglądam ok, gorzej po treningu wracam do normalności. I co najgorsza zamiast w bicepsie wzrasta mi obwód w pasie (choć wydaje mi się, że jestem mezomorfikiem). Ciągle poszerzam swoją wiedzę na temat łączenia treningów z żywieniem, więcej czasu na aktywność chyba nie uda mi się wygospodarować (i tak wydaje mi się, że jestem powyżej średniej), nie chcę czuć ciągle głodu, ale też nie chcę tyć! Chłopaki co polecacie na ten okres przejściowy zanim się douczę i nie skomponuję prawdziwej diety?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
Witam skoro jestes glodny to oznacza ze jesz za malo, pozatym wcinasz wegle proste po ktorych nie masz prawa byc dlugo najedzony, do wegli tych dodajesz tluszcze nasycone, stad powiekszajacy sie obw pasa, pozatym spozywasz pewnie za malo tluszczy nienasyconych. Poczytaj posty podwieszone dowiesz sie z nich co i w jakich porach powinines jesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Fiksum1234 przeczytak prosze posty w dziale przynajmniej podstawy układania diety wylicz i wklej dio sprawdzenia myślę że jak poświęcisz chwilę problem zniknie.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie w Bursie Szkolnej.

Następny temat

MASA do oceny

WHEY premium