SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

śmieszne są tu co niektóre wątki

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5371
przede wszystkim to trzeba miec talenty, a na pewno predyspozycje, a pozostałym pozostaje rekreacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Powiedziałbym, że masz jakieś kompleksy, ale nie mam zwyczaju kłócić się z kobietami (chyba - tak wynika z profilu).

Wiele osób nie ma czasu, żeby ćwiczyć z trenerem, a na forum znajdą sporo praktycznej wiedzy.

Jeśli ktoś profesjonalnie myśli o sporcie, to klub jest najlepszym wyjściem i nie ma co do tego dyskusji - ale takich osób jest dość mało.

Zmieniony przez - junior__23 w dniu 2008-09-28 12:42:15

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
ale o co Ci w ogole chodzi? Przeszkadza Ci to, ze niektorzy nie mogą z różnych powodów skontaktować się z prawdziwym trenerem i szukają porad u innych mniej lub bardziej doświadczonych zawodników? To chyba nic złego...

tu nie ma sportowców i nigdy nie będzie prawdziwi sportowcy są na treningach i nie zawracają sobi głowy tą pisanina tutaj
z całą pewnością masz racje Na Sportowym Forum Dyskusyjnym jest zaebiście trudno spotkać jakiegoś sportowca, a jak juz sie jakiś zarejestruje to napewno w tym momencie trenuje, bo w końcu "prawdziwi sportowcy (...) nie zawracają sobie głowy tą pisaniną tutaj"...
Pretensje do garbatego, ze ma dzieci proste

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2008-09-28 16:12:03

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko że instruktorzy często mają nie wielkie pojęcie o treningu, a tym bardziej o odżywianiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Gdyby nie forum, to dalej bym nie wiedział co tak naprawdę jeść, bo na siłce każdy trener/instruktor mówi inaczej....
Więc skoncz z tą gadką...

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
tu nie ma sportowców i nigdy nie będzie prawdziwi sportowcy są na treningach i nie zawracają sobi głowy tą pisanina tutaj


ratunku! na forum sportowym nie za sportowca, bo są na silowni 24h i nie umią w 21wieku w klawiature klikac wiec ich tu nie ma
a jak myslisz z kąd taki trener X bieże wiedze, najnowsze badania? oprócz tego co sie nauczył na kursie (lub nie nauczył)


przede wszystkim to trzeba miec talenty, a na pewno predyspozycje,

owszem ale i tak motywacjia i chec osiągniecia czegos jest ważniejsza


koleżanka tak najeżdza na forum sportowe, a sama zakłada tematy w odżywianiu zamiast isc do dietetyka
(nie jeden dietetyk dysponuje mniejszą wiedzą jak ludzie tutej zajmujący sie tym z zamiłowania, i to sie tyczy wszystkiego łącznie z trenerami ja już skalar powiedział)

zdr.

Zmieniony przez - makelroj w dniu 2008-09-29 12:30:25

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5371
chyba cos wam sie pomyliło.
1. nie mówie tu o całym forum sportowym tylko o niektórych wątkach które są akurat na forum Indywidualne sporty ogólnorozwojowe!!!!!
2. Po co mam iść do dietetyka? akurat z dietetykiem się kontaktuje regularnie to moja koleżanka, ale jej wiedza jest dość ogólna i schematyczna, uwazam że większ wiedze maja co niektórzy eksperci na forum odżywianie np. , ale warto znać wszystkie punkty widzenia zeby wyciągnac z tego odpowiednie wnioski.
3. Skalar ja trenowałam wyczynowo 8 LA i uwież mi bez trenera w realu nie ma mowy o wynikach, jak ktoś mysli na powaznie o treningach i ma talent albo predyspozycje to każdy trener przyjmie takiego zawodnika z otwartymi ramoinami.
4. cykle treningowe układa sie na cały rok a nie na 2 tyg, a wskazówki co do treningu, owszem co niektóre moze io trafne ale w całościowym makrocyklu nie maja zadnego znaczenia jesli nie jest realizowany trening długofalowo.
5. sportowcy trenujący zawodowo i nie chodzi mi o sporty siłowe tylko LA czytajcie ludzie uwaznie a nie sie czepiacie części zdania!!!!!!!


Zmieniony przez - renianin w dniu 2008-09-29 13:23:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
renianin, dlaczego założyłaś ten wątek?

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5371
bo prawda jest smutna, nie masz talentu, predyspozycji, wytrwałości i poukładane w głowie to te wszystkie informacje odnośnie techniki i rodzajów treningów sie nie przydadzą
chcesz sie sprawdzić idz do klubu i trenuj wytrwale codziennie albo 2 razy dziennie a nie pitolcie o technice biegu,
albo czy w treningu siłowym do biegu na 400 m robic półprzysiady czy nie....
ludzie wszystko zalezy od cyklu treningowego, od zawodnika, trener powinien miec nad tym kontrole i rozpisywac treningi w makrocyklach, mezocyklach i mikrocyklach
a taka wasza robota to AMATORSZCZYZNA
pewnie dobrze ze jest takie forum mozna sobie poklepac w klawisze, ale
JAK CHCESZ NA POWAZNIE TRENOWAĆ TO W REALU A NIE TU!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie na krotkie dystanse

Następny temat

felt qx70

WHEY premium