SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławeczka...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
dla mnie 150cm jest w sam raz, a mam 185 cm wzrostu. jednak dluzszy gryfik jest bardziej przyszlosciowym zakupem, bedziesz mogl wiecej obciazenia na niego zaladowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7284
Zalcus, jego gg jest podane na stronie? ja pie...rnicze

chyba coś ze mną nie tak :/ . może spowodowane to jest tym, że jestem początkującym uzytkownikiem allegro .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8029
Nooo podane jest na górze strony po lewej:

gg: 3350054
mail: [email protected]
tel: 697 490 897

War is the only proper school for a surgeon.

Primum non nocere.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7284
no cóż. Pan sprzedający zaskoczył mnie....niemile :P za dodatkową opcję tj. przyrząd do nóg trzeba zapłacić 150 zł natomiast modlitewnik bez stojaków za 60 zł. Chciałem pójść na pewien układ z panem sprzedającym, to jest kupić przyrząd do nóg, a modlitewnik w forumie gratisu dostać, niestety, nie zgodził się Jednakże dał mi inną ofertę, jakże kuszącą , jeśli zakupię ławeczke + stacja do nóg + modlitewnik, w sumie za około 470 zł :O, wyślą mi przyrządy pocztą polską gratis ;D

Zdecyduje sie raczej tylko na ławkę, ewentualnie z modlitewnikiem.

Zmieniony przez - smokeee_ w dniu 2007-01-12 14:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7284
Maniac7, wszystko spoko, szkoda ino że szerekości stoajków ustawiać się nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
no tak ale czy to az tak bardzo wazne
to jak co wybierasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7284
waham się, przeglądam różne oferty...
ciężki wybór ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
Ja kupilem jakis tydzien temu oto ten zestaw http://www.allegro.pl/item154555217__super_promocja_lawka_modlitewnik_stojaki.html
Narazie na nim nie cwicze bo nie mam obciazenia, ale juz jest rozpakowany. Jest solidny to Ci moge powiedziec i za taka cene to lepszego raczej nie znajdziesz. Stojaki masz regulowane, sa bardzo wysokie, na tamtych lawkach co masz przyczepione do laweczki to nie zrobisz na nich nog itp. Mozesz regulowac siedzenie, modlitewnik, stojaki i ta druga czesc laweczki przez co mozesz robic mnostwo roznych cwiczen. Gryfy takze zakupilem u tego pana i sa rowniez bardzo dobre. POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 956
mysle ze jest warta tej ceny. jest gryf i trohe obciązenia a cienzary droge jak ***
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek

Następny temat

Siłownia by juby5_89

WHEY premium