SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Kazimierczak - co sie z nim dzieje??

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1672 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
Łukasz narazie zawiesił zawody chodzi coś o sponsora
W chwili obecnej nie ma go w kraju jak wróci postaram sie namówić go zeby coś skrobnoł na forum bo wiem że niedawno zaopatrzył sie w komputer a co za tym idzie także w internet wiec powoli wchodzi w całą ta machinacje jaka jest internet

TIGRE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
na zawodach zawsze mial bardzo dobra forme byl tak wyzylony strasznie szczegolnie nogi ze malo kto mial takie wyzylenie i definicje pamientam z Minska Mazowieckiego caly w zylach a w Białymstoku tylko czesc czesc bo nie bylo czasu pogadac

Zmieniony przez - kesieo w dniu 2004-11-15 17:47:57

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12660
był w Krakowie? nigdzie go niewidziałem, moze sie pojawił dopiero na finały bo ja tylko na eliminacje miałem czas sei zjawic

*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Foto robiłem podczas...chyba finałów

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12660
ehh a ogólnie to na finałach było wiecej ludzi niz na eliminacjach?

*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
Dalej mieszka i trenuje we Wrocławiu?

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267
Z tego co wiem to Łukasz dalej mieszka we Wrocławiu.W sobotę 11.12.2004 był na lokalnych zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc w Twardogórze k/Wrocławia jako gość honorowy. ;)

Powodzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1326
BS a jaki to gosc honorowy?jak zwykly burak moze byc gosciem honorowym,co on reprezentuje?widac jakie to byly zawody.
p.s.czy to nie pan K. rozpisal kiedys sesje chlopakowi ktory pozniej z tego powodu ZMARŁ ?????????

sport to zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
Carpazo,
Ale zmarł bo sterydy sie do tego "przyczyniły", czy powodem była rozpisana tak duża dawka? (mam nadzieje, że wiesz co mam na mysli)

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267
Caparzo
Nie znam Łukasza osobiście.Właściwie to pierwszy raz miałem okazję go zobaczyć właśnie na tych zawodach o których pisałem wcześniej.Kazimierczak był tam zaproszony przez organizatorów turnieju,więc uznałem że można obsadzić go w roli "gościa honorowego".
Nie znam jego złej przeszłości,więc się nie wypowiadam w tym temacie.Skoro twierdzisz,że K. ma coś na sumieniu to może nam opowiesz trochę więcej na ten temat.

Powodzenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M.P. Juniorów 2005. Kiedy Start?

Następny temat

Grand Prix Pepa w Opavie 2004

WHEY premium