SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŁOMŻA WBIJAC SIĘ !!!

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34326

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10196
relax juz nie istnieje ponad rok a w intercometic odzywki sa tez tylko olimpa...

orientuje sie ktos moze czy w lomzy jest jakas silownia otwarta w niedziele?

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1154
niestety niema w niedziele nic, w sobote 10-14 ewa
niewiem jak z zibim teraz ale kiedys było 10-13 i potem 17-20 czyli wersja przed disco klate i bica ;d

CAN U HANDLE IT ?
Robert0o@ [email protected]
suple i wspomagacze
gygy 3882296

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
Hello ja jestem z Łomży, chodzę do siłowni Zibi od wtorku tego co będzie :D pozdro dla Łomżyniaków ^.^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
witam ja rowniez z lomzy.
ewa - akutalnie nie ma odzywek wogole , karnet 80zł - chodzilem ale podziekuje ( R. Klimczuk obecnie trenuje w warszawie bodajrze ? jest tam na studiach ale dawniej widywalem go relaxie, a pozniej w ewie)
relax - zlikwidowany prawie 2 lata temu
intercosmetic - wg mnie sprzet sredni, pomieszczenie male - sciany mozna ukruszyc :P
tytan - nie bylem
zibi - mozna zamowic odzywki ( kazdej firmy - niewiem jak teraz ) karnet tani wg, mnie najlepsza silownia w Łomży

btw, jak teraz przedstawia sie sytulacja u zibiego ? spokoj ? ;) bo mam zamiar tam sie zapisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644
zibi niewiem kiedyś też tam wpadałem , podobno to już nie turkowskiego , a odzywki chyba tylko olimpa teraz jak wpadne będzie spokój więc możesz tam zapadac ja nie mam czasu teraz i daleko więc chyba do tytana pochodze Sputowski to miał , ale się zwinoł i ktoś inny to ma Pozdro

_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG® |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
Zapraszam na:
http://www.dtpstudio.xt.pl

FORUM JEST ADRESOWANE DO LUDZI DLA KTÓRYCH MUZYKA JEST SPOSOBEM NA ŻYCIE , A CZYSTE BRZMIENIE JEST CELEM NIE ZALEŻNIE CZY W RAPIE , HIP HOPIE , JAZZIE , SOUL , HOUSE CZY TECHNO , CZY FANÓW SCRATCH-U
.reszta info na forum Pozdro:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
hotvig a moze wiesz cos o atmosferze i ogolnych treningach boksu w lomzy ? jak tam jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4767
Na boksie jest bardzo fajnie, chodziłem przez 2 miechy, ale z powodów zdrowotnych musiałem zrezygnować. a co do siłowni w Łomży to polecam siłownię ,,TYTAN,,. Najtaniej (50zł) to bardzo mało, odżywki można zamówić po dobrych cenach, coraz więcej sprzętu (choć mało troche miejca). Wcześniej chodziłem do ,,Relax,, też wielki pozytyw dla tej siłowni, ale tam karnet był dość drogi. W ,,Zibi,, strasznie smierdzi, ,,inter,, i ,,ewa,, uważam że dla fitnesowców. to tyle o moim skromnym zdaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
gdzie jest ta silownia tytan?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
silownia tytan jest na kazanskiej - obok nowego szpitala :) jest taki budynek wisi szyld :) schodzi sie schodkami w dol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
to jest ta siłownia tego tróboisty w takiej piwnicy?
byłem tam roku temu, bez rewelacji - jakie firmy mają na polkach? moze chcecie miec tam dostep do amerykanskich cukiereczków

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Internet Białystok pomocy :)

Następny temat

Klub kulturystyczny OSKAR w Suwałkach

WHEY premium