SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŁOMŻA WBIJAC SIĘ !!!

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4767
Za czasów trójboisty Jerzego Sputowskiego było tam ubogo,bardzo mało sprzętu, ale od jakiegoś czasu ma to ktoś inny. Dużo inwestuje w sprzet, otoczenie no i od stycznia jako jedyna siłownia w Łomy będzie otwarta w niedzielę.Odżywki ma rózne, ale przeważnie zamawia to co kogo interesuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644
za czasów sputowskiego bylem tam z 3 miesiace nie podrząd Jerzy dobrze to prowadził ale mało kasy na sprzęt miał tego nowego nie znam i niewidzialem , ale słyszałem że dużo dobrego wniusł

_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG® |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
Zapraszam na:
http://www.dtpstudio.xt.pl

FORUM JEST ADRESOWANE DO LUDZI DLA KTÓRYCH MUZYKA JEST SPOSOBEM NA ŻYCIE , A CZYSTE BRZMIENIE JEST CELEM NIE ZALEŻNIE CZY W RAPIE , HIP HOPIE , JAZZIE , SOUL , HOUSE CZY TECHNO , CZY FANÓW SCRATCH-U
.reszta info na forum Pozdro:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10196
cyku99 skad te info ze tytan bedzie otwarty w niedziele od stycznia?
Jakby to byla prawda to git...Moze masz tam jakies udzialy


Ktos sie pytal o boks - ja polecam, atmosfera jest jak najbardziej w porzadku tak samo trenerzy, podobno jak twierdza pracuja za darmo ale nie op*****laja sie. Trzeba przyznac ze Malasz wklada w to serce a tacy trenerzy sa najlepsi. Na studiach chodzilem do Hetmana w Bialym ale tutaj jest bez porownania oczywiscie na plus

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4767
No niestety nie mam tam udziałow, ale tam chodzę ćwiczyć. Jest ogłoszenie na lustrze w siłowni że od 07.01.2007r otwarta jest w niedziele, chyba od 10 do 17.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
wiec od stycznia ide na boks ;) tnx za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10196
dzieki cyku99 a moglbys jeszcze powiedziec jak w tytanie przedstawia sie sprawa ze sprzetem, z miejscem i czy ogolnie duzo osob chodzi? bo w interkosmetik jak przyjdzie troche ludzi to juz jest ciasnawo

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644
wiem jak było , ale niewiem jak jest ale pewnie jest jeszcze gorzej czytaj " ciasno jak cholera " , ale coś za coś ja lubiłem tą siłownie za spoko koleszków którzy nie kozaczyli no i za cenę karnetu



Zmieniony przez - HOTVIG w dniu 2006-12-07 20:36:19

_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG® |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
Zapraszam na:
http://www.dtpstudio.xt.pl

FORUM JEST ADRESOWANE DO LUDZI DLA KTÓRYCH MUZYKA JEST SPOSOBEM NA ŻYCIE , A CZYSTE BRZMIENIE JEST CELEM NIE ZALEŻNIE CZY W RAPIE , HIP HOPIE , JAZZIE , SOUL , HOUSE CZY TECHNO , CZY FANÓW SCRATCH-U
.reszta info na forum Pozdro:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4767
A więc sprzęt teraz jest dość ciekawy. Wcześniej dużo czasu się spędzało przy skręcaniu odpowiednich hantli, teraz jest tego sporo i każdego ciężaru jest po dwie pary. Atlasy ,,2,, są bardziej do fitnesu (pewnie były tanie), jak się ćwiczy dużym ciężarem to skrzypią. Miejsca jest bardzo mało, na jednej małej sali jest worek, drążek, na dużej sali jest cała reszta sprzętu. Podobno ma być trzecia sala (to nie jest pewne) mają wyburzyć ścianę do nowego pomiejszczenia. a i od następnego tygodnia będzie suwnica na nogi.Atmosfera w Tytanie jest barzo dobra, nikt się nie kozaczy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
kazanska ile?

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1142
kazanska 1

fik

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Internet Białystok pomocy :)

Następny temat

Klub kulturystyczny OSKAR w Suwałkach

WHEY premium