SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŁOMŻA WBIJAC SIĘ !!!

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34323

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 277 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14384
Plan na każdej siłce będzie ktoś, kto pomoże Ci ułożyć bo dla początkujących to wielkiej filozofii w tym nie ma. Ceny karnetów kształtują się w granicach 50 - 90zł.

Patrz komu ufasz ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 341
@agnejrzga tytan obok szpitala-50zl sprzęt ze złomu nie pokażą ci ćwiczeń ani nie uloza planu bo im się nie chce inter-90zl trener który wszystko pokaże jeśli źle robisz ćwiczenia pomoże i ułoży plan(wg mnie pochodz tam pół roku i zlap technikę.(koło polo) ) relax-50zl( jeśli się uczysz )duza silka i dobrze wyposażona lecz brak kogos kto pokazalby ci jak dobrze wykonywać ćwiczenia (koło rynku) zibi-nigdy nie byłem ale słyszałem ,ze dużo cyganów i napinaczy (na dmowskiego) karnet chyba 60zl. Activia,ewa-karnety ok 70zl nawet nawet silki jak pomoglem daj soga

Zmieniony przez - rangerd w dniu 2011-02-21 22:20:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
dziękuję bardzo za pomoc,bardzo mi pomogliście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
a jeszcze jedno. co do tej siłowni to o której godz najlepiej tam chodzić żeby nie było problemu z brakiem sprzętu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 277 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14384
Koło 12 - 16, później jest dosyć tłoczno na wszystkich siłkach.

Patrz komu ufasz ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
ok to już wszystko wiem :) jeszcze raz dzięki. I jak jeszcze będę miała jakieś pyt to na pewno będę się Was pytała :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 277 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14384
O jesteś dziewczyną. Skoro tak to polecam Tobie siłownie Intercosmetic jest dużo sprzętu do fitnessu, ewentualnie Relax - też jest duża salka fitnessowa bogato wyposażona.
Za pomoc dziękuje się klikając w prawy dolny róg
Pozdrawiam

Patrz komu ufasz ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
na pewno w taki sposób podziękuję:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 341
Jest może ktoś chetny na zamianę bialka lub kupno po niskiej cenie bo kupilem provit90 z olimpu orzechowo-czekoladowy i po 5 dawkach zaczolem kaszlec okazalo się ,że mam lekkie uczulenie na orzechy ;/ a 2kg szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
Intercosmetic dobrze wyposażony hahahahahahahahahahaha zlituj się Aktivia ma więcej sprzętu aerobowego i do treningu siłowego ba ma TV które umila czas jak się chodzi samemu i nie ma do kogo mordy otworzyć jadąc na rowerku lub chodząc na bieżni itd. Jak Pani Ch. ma problem aby wydać 80 zł rocznie na ZAIKS to o czym my mówimy... w Interze masz 3 bieżnie, które co rusz się psują, a w Aktivii masz 6 przewyższających o kilka klas te z Intera, instruktor również jest, który pomoże ułoży plan, pokaże ćwiczenia. Ja osobiście mogę zająć się dietą, suplementacją i treningiem. Na tym forum mało się udzielam jestem aktywny na konkurencyjnym. Pisz na priv jak coś.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Internet Białystok pomocy :)

Następny temat

Klub kulturystyczny OSKAR w Suwałkach

WHEY premium