SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łączenie mięśni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2236
Michail, z szacunkiem, jaki plan treningów byś ułożył, dla przykładu?
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
chętnie pomogę, ale daj

COŚ O SOBIE ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ wg tego szablonu:

DZIĘKI INFORMACJOM, KÓRE PODASZ będzie można od razu przejść do konstruktywnej i KONKRETNEJ pomocy w Twojej sprawie.

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2236
Dzięki Michail, że zainteresowałes się moim postem. I Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam na Twoje pytania... Mam nadzieję, że moje odpowiedzi będą dość wyczerpujące abyś mi pomógł.

Ad1. Ostatnio trenowałam dość niesystematycznie, ale są to przyczyny nie dokońca zależne ode mnie, a więc:
-14 miesięcy treningów
-1 miesiąc przerwy
-3 miesiące ćwiczeń (w tym przez 20 dni jadłam L-karnitynę)
-2 miesiące przerwy
-teraz znów rozpoczynm treningi, tym razem na dużo dłużej
Ad2. Plan treningów-tygodniowy, podaję max ciężar z ostatnich 3 m-cy.
1. Poniedziałek.
Nogi: przysiady ze sztangą na barkach(22kg), przysiady wykroczne ze sztangielkami(16kg).
Łydki: wspięcia na palcach ze sztangą siedząc(29kg), wspięcia na palcach w staniu jednonóż ze sztangielkami(9kg)
2. Wtorek.
Klatka piersiowa: wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej(25kg), wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej w wąskim uchwycie (15kg), rozpiętki na ławce poziomej (po 4,5kg)
Bicepsy: uginanie przedramion ze sztangą stojąc(15kg), uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc(5kg)
3. Środa-wolne.
4. Czwartek.
Plecy: wiosłowania w opadzie: nachwyt(25kg), podchwt(22kg), w opadzie ze sztangielkami (11kg)
Przedramię: uginanie nadgarstków w podchwycie siedząc (12kg)
5. Piątek.
Barki: unoszenia boczne(3-4kg), w przód(3-4kg), w bok w opadzie tułowia(3kg)
Tricepsy: wyciskanie francuskie jednorącz sztangielki w siadzie(2-4kg), prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia (5kg).
Serie:4 po 12/10/9/8 powtórzeń w odstępach czasowych 60-90 sekund.
Starałam się biegać na czczo po 30-40 minut, lub godzinna jazda na rowerze. Basen.
Efekty: wyraźny spadek wagi, redukcja tkanki mięśnowej, ujędrnienie ciała, podkreślenie mięśni.
Ad3. Bardzo podoba mi się, "kręci" mnie, sylwetka Elżbiety Boreckiej-Brzózki i chcę osiągnąć podobne efekty.
Ad4. W tygodniu mam czas nieograniczony, zajęte mam natomiast niektóre weekendy. Dysponuję sprzętem w domu: wolne ciężary, sztangielki,gryf łamany, ławeczka, obciążenie-wystarczające .
Ad5. Zadnych przeciwskazań medycznych. Jedynie częste krwawienie z nosa, nie mogę korzystac z sauny...
Ad6. Oczywiście stosowałam dietę: Gdzieś zapodziałam % obliczenie dzienne.
1. posiłek: 50g płatków owsianych, 250ml mleka 0,5%
2. posiłek: 50g ryżu, 150g jogurtu bądź 60g tuńczyka w oleju lub sosie własnym
3. posiłek: 100-150g ziemniaków pieczonych, 150g piersi z kurczaka bądź rybka
4. posiłek: 50 g ryżu, banan z mlekiem (250 ml-0,5%) bądź ryż z tuńczykiem lub jogurtem
5. posiłek: 2-3 białka z jajek, 1 całe jajko (omlet bądź jajka gotowane) + banan lub inny owoc.
Między posiłkami owoce: pomarańcze, jabłka. Częściej warzywa typu marchew. 2,5-4 litrów dziennie wody niegazowanej.
Uff...ale sie napisałam .
Dzięki jeszcze raz i czekam na odpowiedź
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090


Witaj ponownie.

Odpowiem Ci dopiero po niedzieli (lub w niedzielę wieczorkiem), bo jadę niedługo na Debiuty do Ostrowii maz.

A czy taka sylwetka Ci się podoba?

To moja zawodniczka- zwycięzczyni "Pierwszego Kroku" 2004 Maja Kominiak

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2236
Poczekam na odpowiedź
Sylwetka niczego sobie, ale ja takiego pasika nigdy nie będę miała, ponieważ ukształtowała mnie woda, mogę tak powiedzieć. Pływałam przez 11 lat, a moje żeberka są, hmm... jakby to powiedzieć, "rozepchane" przez płuca są wystające, odstające... Z pasem mam ciężko, ale jakoś daje radę.
Sylwetka mi sie podoba, ale jednak Ela Borecka, to Ela
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2236
Michail, czyżbyś zapomniał o mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
spokojnie,nie ma Michaila na forum pewnie jest zajęty
Odświezaj posta co jakiś czas

pozdro

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2236
Młody, Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dopiero dziś włączyłem komputer- byłem na Debiutach i musiałem odp[ocząć po 2 dniowej podróży.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2236
Wporządku Michail, rozumiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadzicie

Następny temat

Michail - krotkie pytanko

WHEY premium