SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwiczenia na brzuch i nogi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3621
j/w (to z prozby kolezanki) mozecie zaproponowac jakies cwiczenia do dziewczyny na nogi i brzuch? bez urzycia jakis przyząduw do tego , z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589


Połóż się na plecach, skrzyżuj stopy, splecione palcami dłonie połóż na karku. Powoli unoś głowę wraz z barkami w górę.

Prosze bardzo

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-08-07 14:10:48

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
rower, basen, przysiady, klasyczne brzuszki, brzuszki ze skretem tulowia, wznosy nog do pionu w lezeniu, nozyce (czy jakos inaczej sie to nazywalo), jogging, itd.itp
zajrzyj moze cos bedzie jej pasowac http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm#1.3
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm

Zmieniony przez - wuwu w dniu 2005-08-07 12:15:53

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589



Znalazłem na necie takie ćwiczenia i wydaja mi się interesujące

Leżąc na lewym boku, unieś prawą nogę i zegnij ją w kolanie. Przyciągaj ją do siebie i prostuj nie dotykając podłogi (stopa obciągnięta, pośladek i udo mocno napięte, biodra wypchnięte do przodu). Powtórz ćwiczenie 20-30 razy i zmień nogę.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589


Połóż się na lewym boku z nogami ugiętymi w kolanach. Prawą nogę wolno podnoś do góry i opuszczaj w dół pamiętając, by nie unosić jej wyżej niż na 10 cm. Mięśnie uda i pośladka powinny być napięte, a biodra wypchnięte do przodu. Powtórz ćwiczenie 40 razy i zmień nogę.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589


Stań w lekkim rozkroku, stopy ułóż równolegle do siebie. Wyprostowane ramiona wyciągnij do przodu i wykonaj 20-30 wolnych przysiadów do kąta prostego. Plecy muszą być cały czas proste, a pośladki wysunięte do tyłu, tak jakbyś chciała usiąść na krześle. Powtórz ćwiczenie jeszcze 3 razy.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589


Wykonuj wypady do przodu, zmieniając za każdym razem nogę. Wykonaj 2 serie po 10 wypadów na każdą nogę.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589


Wykonaj klęk podparty. Unieś wysoko do góry lewą nogę ugiętą w kolanie pod kątem prostym. Delikatnie, wolno balansuj kolanem w górę i w dół. Wykonaj 30 powtórzeń i zmień nogę.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589


Wykonaj klęk podparty na łokciach, unieś lewą nogę, prostą w kolanie do góry, napnij mięśnie pośladkowe i delikatnie wykonuj ruch nogi w górę i w dół. Zrób 30 powtórzeń i zmień nogę.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589


Połóż się na podłodze, nogi ugięte w kolanach. Wyprostuj lewą nogę i noś ją do góry wraz z biodrami. Powtórz 30 razy i zmień nogę.

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-08-07 14:04:11

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589


Połóż się na brzuchu z dłońmi pod brodą. Unoś wyprostowane nogi w kolanach do góry i w opuszczaj w dół, napinając mocno pośladki. To ćwiczenie możesz wykonać również najpierw na jedną nogę, a potem na drugą po 20powtórzeń

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-08-07 14:05:58

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589


Trzymając nogi uniesione pionowo do góry w leżeniu na plecach, podnoś biodra do góry i opuszczaj na podłogę. Wykonaj 2-4 serie po 10-15 powtórzeń.

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-08-07 14:07:45

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nadgarstek

Następny temat

Trening po przerwie

WHEY premium