SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia w domu a muay thai

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20
Witam jestem tu nowy. Chcialem prosic o rade. Trenuje muay thai już pół roku.Wczesniej chodziłem troche na siłownie. Teraz nie mam juz na to czasu ani siły bo treningi sa w poniedziałki ,środy i piątki a poniedziałek mam tak duzo lekcji ze ledwo wyrabiam na trening. Na treningach robimy pompki brzuszki itp. Ale to mi nienwystarcza chciałbym poćwiczyć troche w domu.Mam do dypozycji 5kg hantle i prowizoryczną ławeczke. Mam 16 lat. Ułożyłemnplan ćwiczeń. Prosze o ocene i wytkniecie błedów oraz pomocne wskazówki.

Wtorek 1.Biceps-5x30 na przemian stojac
2.Klatka-6x20 pompki
3.Barki-4x20 na boki
3.Biceps-4x25 na kolanie
4.Klatka-4x20 wyciskanie hantli na laweczce do gory

Środa 1.Biceps-5x30 na przemian stojac
2.Barki-4x20 hantlami do góry
3.Klatka-4x20 wyciskanie hantli na laweczce do gory
4.Biceps-4x25 na kolanie

Czwartek 1.Biceps 4x30 na przemian stojąc
2.Klatka-4x20 pompki
3.Barki 4x20 bokiem
4.Pompki 4x20

Piątek 1.Biceps 4x30 na przemian stojąc
2.Klatka-4x20 pompki
3.Bicep-4x25 na kolanie
4.Klatka4x20 wyciskanie hantli na laweczce do gory

Ps.Nie wiem czy post jest w dobrej kategori prosze o wyrozumialość.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20
Wlaśnie poczytałem wydaje mi sie ciekawy spróbuje przez miesiąc i zobacze efekty. I chyba omine nogi albo będe je robił tylko w sobote. Bo aktualnie po treningu ledwo chodzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
5kg to mało, jak na trening dzielony. polecam trening lafaya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 759
Albo skołuj więcej obciążenia albo zainwestuj w poręcze i drążek to dużo lepiej potrenujesz niż takim planem jak ten. A poza tym bica 4 razy w tygodniu to zły pomysł, nie masz żadnego ćwiczenia na plecy i najpierw na treningu ćwiczy się większe partie (czyli bic po klatce a nie tak jak masz).

Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać. (Michael Jordan)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20
Moge jeszcze zalatwić 2 hantle 7,5kg i odwaznik okolo 12 kg w podobie do kettlebela. Czyli mam zaczynac od klatki 2 cwiczenia pod rząd ? Może biceps zamienić na triceps w niektórych sytuacjach

Zmieniony przez - p04seba w dniu 2015-01-04 19:45:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 759
Ja bym cały ten plan przerobił. Nie ma sensu robić tylu powtórzeń chyba że na wytrzymałości Ci zależy.

Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać. (Michael Jordan)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Który plan? Ten w pierwszym poście? jest bez sensu, trenujemy całe ciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 759
Tak dokładnie o to mi chodzi że jest bez sensu.

Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać. (Michael Jordan)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20
Robiłem ćwiczenia ogólnorozwojowe przez 2 miesiące na siłowni zanim zacząłem trenowac muay thai.Chodzi o to ze mam ułożyc plan dla całego ciała. Tylko to nie za łatwe bo nie mam za duzo czasu , szkola i treningi. Nieraz ledwo sie wyrabiam. Szczególnie w poniedziałek po 16 wracam a o 17 trening na który nie jest blisko. :<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
ćwicz siłowo w dni w których nie masz treningu tajskiego, wyznacz też 1-2 dni całkowitego luzu.
No i jak wspomnieli poprzednicy,całe ciało a nie zestaw dyskotekowo/plażowy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20
Zostaje wtorek czwartek i sobota a niedzielna wolna od wszystkiego.Bo wracanie ze szkoły cwiczenia i potem tajski boks to chyba nie jest dobra koncepcja prawda ? Tak jak mówiliscie postaram sie ulożyc 3 dniowy plan na całe ciało. Ewentualnie moge pominąc uda bo na muay thai ćwiczymy je naprawde dużo często mam zakwasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
łatwiej trenować w ten sposób,bo przy dwóch treningach dziennie któryś zawsze bylby robiony na zmęczeniu
co robicie na nogi na tym tajskim?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia dla kobiety

Następny temat

Trening pleców

WHEY premium