SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia domowe - z min. ilością sprzętu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
Musze pomyslec, mam mocno ograniczone środki i dodatkowo jak pisalem, musze mocno ograniczac ciezary, a bardziej pojsc w ilosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 192
jesli moglbys wydac do 3 stow na sprzety to spokojnie kupilbys zadowalajaca ilosc obciazenia. a co do ograniczania ciezaru mysle ze spokojnie moglbys robic trening typowo masowy tzn. po 8 powtorzen tylko musialbys odpowiednio dobrac ciezar. na poczatek nie za duzy, ale zebys jednak costam czul ze wchodzi a pozniej systematycznie dokladac obciazenia. efekt bylby na pewno zadowalajacy a wcale nie musialbys przeciazac organizmu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
ToBeBetter
Zawsze możesz w poręcze zainwestować, koszt ok. 100 zł a kaltkę ponoć fajnie rozwijają


Po moim cwiczeniu z poreczami do pompek moge podpowiedziec, ze to dobre cwiczenie i fajnie rozwija dol klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dipsy to podstawa, rozciaga klatke i wstaw zdjecie sylwetki bo to zawsze pomaga, a co do planu to przeczytaj "skazany na trening" trening bez sprzentu w nim ulkazany podobno daje rade a sa to cwiczenia bodyweight na poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
Czytalem o dipsach, ze to nie dla poczatkujacych. A znajac moja sile moze byc ciezko, wiec moze poki co ogranicze sie do innych cwiczen i dopiero za jakis czas dokupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
spokojnie, na poczatku szybko pojdzie progres ze sie zdziwisz :) zainteresuj sie treningiem silowym bez sprzetu; dobrze rozplanowany plan dla totalnie poczatkujacego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Skazanego odradzam, książka niewarta nic. Lepiej już chyba na Lafayu wyjdziesz, albo na Building the Gymnastic Body
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Building the Gymnastic Body to spoko pozycja tylko po angielsku ale ty masz link do czesciowego tlumaczenia http://bodyweightfreestyle.blogspot.com/p/artykuy.html tylko tam jest troche pod katem gimnastyki sportowej ale sila rosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
Jestem w trakcie zakupu sprzętu. Czy takie coś jest warte swojej ceny? Niestety mam mocno ograniczony budżet. Cięższe talerze dokupię w bliższej przyszłości. Zaznaczam też, że nie mogę przesadzać z ciężarami, właśnie ze względu na siatkówkę. Mam nadzieję, że na początek będzie OK:

www.allegro.pl/zestaw-xylo-solid-36kg-gryf-obciazenia-rekawice-z7-i2330977414.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
NIE BIERZ TEGO !!! obciążenia pójdą za 2-3 miechy na śmietnik, beton/plastik g**** warty. Inwestuj w porządny sprzęt, obciążenie ma być żeliwne Serio wstrzymał bym się jeszcze i dołożył na coś lepszego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki ekstremanty plan działań:0

Następny temat

ćwiczenia na Nogi

WHEY premium