SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia dla mnie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Witam wszystkich,
Może i to forum nie jest przeznaczone dla ludzi w moim wieku, ale gdzie szukać pomocy :).

Mam 15 lat, ważę 53.2kg, mierzę 176cm. Chciałbym żebyście mi pomogli i podali jakieś fajne ćwiczonka, żebym mógł trochę polepszyć swoją szczupłą budowę. Chcę by to były ćwiczenia bez wychodzenia z domu, dysponuję dwoma hantlami o masie 1,5kg. Wiem, że to nie dużo, ale zawsze coś. Poza tym sądzę, że są dla mnie odpowiednie.
Chciałbym trenować szczególnie bicepsy i zwiększyć ich obwód, potem nogi i klatkę. Nie wiem czy to ważne, ale mam wrodzoną wadę klatki piersiowej (lejkowata klatka piersiowa, nazywana też szewską), ale nie jest ona w takim stadium by mi przeszkadzała w funkcjonowaniu.
Na dzień dzisiejszy ćwiczę sobie co drugi wieczór 10 pompek, 10 brzuszków, po 350 podniesień hantla na rękę i 15 przysiadów z hantlami na ramionach.
Proszę, żebyście mi nie narzucali jakiegoś zabójczego tempa, bo póki co wiem na co mnie stać i nie jest to nic ogromnego. Poza tym próbowałem już z hantlami cięższymi i sądzę, że na razie ćwiczenia z takimi nie mają sensu (5kg).
Liczę na waszą pomoc, sportowcy :) Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
nie będę oryginalny ale może wyprzedze kotka który to samo by Ci napisał

odsyłam do postów podwieszonych zatytułowanych "trening dla początkujących" by mawashi (te pogrubione na górze). i jak jesteś chudy to narazie wprawdzie diety nie układaj ale juz zacznij czytać dział odżywianie

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2009-07-07 21:12:00

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek -2304 dzień Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1737
Te 350 podniesień hantlem jest zdecydowanie złym pomysłem. Od machania tymi hantelkami nie będziesz wielki niestety. Poczytaj troszkę np. post pierwsza wizyta jasia na siłowni a wiele on wyjaśni. Polecam plan dla początkujących by mawashi z postu podwieszonego:) Kup 2 wody 5 l i juz masz 2 hantle do tego za dwadziescia kilka złotych drążek i już masz wszystko co Tobie na początku potrzebne.

Zmieniony przez - harryino w dniu 2009-07-07 21:16:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę kupić orbitrek .Jaki???

Następny temat

Trening 14 lat gł. z własnym obciążeniem

WHEY premium