SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_dieta na REDUKCJE ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2685
Hey!

Posiedziałem troche przy postach na forum sledzac temat diety redukcyjnej - wlasnie do takiej sie przygotowuje (od next week!)

Z kalkulatorow- wynikaly mi rozne wartosci zapotrzebowania kalorycznego - ale najczesciej pojawial sie wynik okolo 3800kalorii co pomniejszone o 500 - daje dzienne zapotrzebowanie (przy redukcji) na poziomie 3300kalorii
(wiek 27, 104kg wagi, 3 treningi silowe + aeoroby tygodniowo na silce + 2 dni typowo na aeoroby - 40min)

Prosze - jezeli znajdzie sie ktos biegly w identyfikacji postow - podeslijcie info o przykladowych posilkach. W nadmiarze informacji nie moge ustalic co i jak jesc :(

Wiem, ze maxymalnie bede mogl jesc 5 posilkow - tak formuje to moj dzien roboczy.

Jezeli ktos z Was moze mi pomoc - to bylbym wdzieczny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 924
Pysio po pierwsze nie jestem zadnym "cffaniaczkiem", po drugie mysle ze jezeli nie mozesz zyc bez wegli to 30 a 40 nie zrobi ci duzej roznicy, ja wytrzymuje z 20 weglami, wiec to zalezy od psychiki i organizmu czlowieka.

"Jestem tylko nikim"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Za wysokie zapotrzebowanie kaloryczne.

Oblicz
je wzorem: waga ciała * 24 * wspolczynnik aktywnosci = zapotrzebowanie.

Moze tu znajdizesz cos.

https://www.sfd.pl/temat141978/

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-05-13 10:05:31

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2685
Oblicz je wzorem: waga ciała * 24 * wspolczynnik aktywnosci = zapotrzebowanie

***
Wielkie dzieki za szybki odzew!

Wage swoja znam =104kg. pomnozyc razy 24 umiem ale..nie wiem jaki mam wspolczynnik aktywnosci ?
Napisze co robie - moze mi pomozesz okreslic ten wspolczynnik? Poniedzialek/sroda/piatek - silownia (1,5h) plus aeoroby 30min + brzuszki
a wtorek/czwartek - brzuszki+40min aeoroby

na jaki wspolczynnik sie to "lapie" ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
1.2 a praca jakas jest?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2685
Jest.

9h pracy biurowej - stacjonarka.
Weekendy czasem na rowerze, basen

takze dzien 8h snu, 9h pracy , 3h silownia (lacznie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
1.2 bedzie ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2685
Przy 1.2 wyszlo mi 2995.2

Czy to wartosc ktora nalezy zmniejszyc o 500 w celu diety redukcyjnej ? czy juz nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 924
Jesli to jest zwykla dieta redukcyjna to mozesz obciac 500 kcal, ale ja osobiscie polecam diete ckd bo widze ze cwiczysz na silowni tutaj masz wszystkie informacje o niej https://www.sfd.pl/temat161108/

Pozdrawiam

"Jestem tylko nikim"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2685
CKD ? niestety jeszcze nie znam - ale poczytam i pewno znow zadam jakies pytania

Chodze na silke - bo lubie sie poruszac. Ale, zdecydowanie moim priorytetem jest teraz zrzucenie zbednych kilogramow , bo troche mi sie przytylo za bardzo :( co obliguje do stanowczych krokow.

Dziekuje za cenna sugestie, poczytam
CKD `daje rade` przy zrzucaniu ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 924
Sewo czy ckd daje rade, nawet bardzo :] zobacz ten post a sam sie przekonasz :] https://www.sfd.pl/temat193733/ 

"Jestem tylko nikim"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
Venon propagujesz cffaniaczku ckd a ja dalem ciala niewytrzymalem nawet 2 dni na 30ww !! bez wegli niewyrzyje :*( postanowilem przerzucic sie na skd z 40 g ww i teraz bardziej dokladnei przygotowuje sie do diety ruszam w poniedzialek !! musze ulorzyc diete na caly tydzien bo z dnia na dzien to zdechne jesli bede jadl ciagle jaja :O
pozdro !!!

PS jesli policzylem 24*104*1.2=2995kcl ! to juz nieobcinaj ! zeby bylo ci latwiej to zrob diete na 100kg i wyjdzie ci 2880kcl bedzie maly deficyt !!
pozdro !!!

[]----[]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostki o zawartości kofeiny w kawie

Następny temat

pieczywo ciemne-kalorie

WHEY premium