SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> TEMAT NA TOPIE - GRYPA A/H1N1 <<<

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 725
ja jak byłem chory na grype do zbadała mnie :D tzn. spytała jak sie czuje i zajzala w gardlo ;P standard gardlo , kaszel , katar , goraczka... i antybiotyk. Może miałem A (h1n1) kit z tym żyje , czuje sie dobrze ... show medialny niech trwa ktoś musi na tym zarobić . (takie życie w XXI w.)

M jak Motor!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
alus123: i to jest zdrowe podejscie, reakcja lekarzy na grype A/H1N1 powinan byc taka sama jak na zwykla grype, w koncu nieczym sie od niej nie rozni, no moze wyjatkowo niska smierlelnoscia, znacznie nizsza niz zwyklej sezonowej.

Nie jestjednak wykluczone ze kolejne fale tej grypy noga byc grozniejsze i wiazac sie zwyzszy smiertelnoscia.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 246
a co myslicie o tych testach na obecnosc wirusa? takich co mozna kupic i zrobic sobie w domu.

No i gdzie w PL mozna wykonac tetsy labolatoryjne? jak to ma wygladac? zastanawiam sie i nie mam pojecia gdzie sie udac
a lekarz rodzinny by mnie wysmial hehe
Zmieniony przez - SuperSkunk w dniu 2009-11-27 17:27:08

Zmieniony przez - SuperSkunk w dniu 2009-11-27 17:27:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
to masz bardzo madrego lekarza skoro uwazasz ze by Cie wysmial ;p
hehehe
ja osobiscie nie slyszalam nic o takich testach wiec nic nie napisze...ale togolnie to jest smieszne... sam chyba czujesz czy masz grypke czy nie
ja np juz 3 dzien mecze sie z goraczka .... grypa , silne przeziebienie ;d
wystarczy dbac o siebie i dobrze sie ubierac heheh a teraz herbatka z cytrynka

mrr...:*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
siwaelo: to pewnie ta swinska... Dbaj o siebie i lez w lozku. Dobrze sie wykuruj.

Szybkiego powrotu do zdrowia zycze.


/Pozdrawiam

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
oj napewno nie swinska tylko zwykla :)
juz troche przechodzi .... szkoda tylko ze nie ma jak odpoczac trza do pracy uciekac ;/
dziekuje
rowniez pozdrawiam

mrr...:*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
a skad wiesz ze zwykla?
W chwili obecnej ponad 80% zachorowan na grype to wlasnie zachorowania na grype swinska.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 246
ja tez leze w lozku z grypa :] zapytalem lekarza, czy od nas ktos juz mial swinska grype,a on do mnie "teraz co drugi ma swinska grype" :D no nic, trza jakos przezyc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
I jak? sa jakies roznice w objawach pomiedzy swinska a dotychczasowa sezonowa?

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 246
hmmm :D no powiem Ci, ze jak narazie to nawet pozadnej goraczki nie mialem :F zobaczymy co bedzie pozniej :]]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biodro

Następny temat

Wzdecia i czeste gazy

WHEY premium