SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> TEMAT NA TOPIE - GRYPA A/H1N1 <<<

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
wydaje mi sie ze jest w tym cos wiecej niz tylko grypa....

mrr...:*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
tzn.co masz na myśli?

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
sama nie wiem....ale troche to dla mnie dziwne ze od swinskiej grypy jest az tyle zgonow... ze jest az tak bardzo straszna ze zabija... swinska to chyba mowi za siebie ze pochodzi od wieprzowiny tak mi sie wydaje.... a wiec przenosza je swinie,,,, nie wiem ... poprostu takie moje domysly ... a moze swinska bo jest swinsa w senscie <charakteru swinski>

mrr...:*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
hehehe detektyw z ciebie niezły jak i w dociekaniu prawdy jak i z urody hehe


tzn wiesz ludzie giną bo taka jest kolej ,gdyby nie było tych plag co jakiś czas to było by przeludnienie na ziemi.

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
no ok ale takie plagi same z siebie chyba nie powstaja prawda i nie mozna tlumaczyc tym ze taka kolej zeczy bo tak nie jst .... kazdy czlowkiem powinien dozyc starosci i przezyc swoje.......
to cos nie tak...

mrr...:*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
ja swój pogląd mam , jeżeli każdy by miał dożyć starości to ciężko to widzę...

przeznaczenia nie oszukasz...


za tą grypą może być także kwestia taka jak terroryści?

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
hehe ni eno terrorysci raczej nie ... tak samo bylo z waglikiem lol heheh ni eno co ty raczej to odpada.... moze rzeczywiscie tak byc musialo i tak jest .... po ptasiej nadeszla swinska...ptak jako male zwierzatko swinia jako duze....ale odmysly moga byc rozne tak jak ludzie ;p

mrr...:*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
Siwa wiesz że za te zaśmiecanie to nas rozniosą hehehe


a co to tematu a czemu by nie terroryści dawno czegoś wielkiego nie zrobili.

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
A słyszeliście, że zaczeliśmy wysyłać pomoc na ukraine, np. maseczki na twarz i okazało się, że.....u nas też już tego brakuje?

Ogólnie to najwiekszą wylęgarnią chorób są środki komunikacji miejskiejW tłoku pełno starych kłod, które tylko kaszlą na wszystkie strony i się nie przejmują, że obok stoją ludzie...pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
tak..maseczki a slyszales ze te maseczki pomaga tylko i wylacznie w pomieszczeniach gdzie ejst duzo ludzi nop w mieszkaniou itd ... i trzeb aje zmieniac co 20 min?? porazka ... fakt komunikaje miejsckie itd... teraz w ogole sanepid nawert sie stara wiecej robia kontrole co rousz i przede wystzskich zwracaja uwage na czystosc bufetow .. krzesel oparc i wc... przedewszytskim....




wiem ze nas rozniosa ale to Twoja wina ;p

mrr...:*

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biodro

Następny temat

Wzdecia i czeste gazy

WHEY premium