SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grypa żołądkowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 132228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Zbilża sie zima, i okres grypowy. Jak zapobiec lub leczyć grype żołądkową. Mój kolega podczas cyklu kreatynowego zachorować w zewszłym roku , ból żołądka, rozwolnienie w niektórych wypadkach wymioty. Chłopak w 2tyg. zchudł prawie 10kg . Jak zapobieć lub leczyć tą grype ???? zwykłe witaminki i gruby ubiór hyba tu nie pomoże...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To że nie czujesz dolegliwości tonie znaczy że wszystko ok , organizm jest osłabiony i daj sobie spokojnie jeszcze kilka dni przerwy od treningów i suplementacji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6749
****a mialem to niedawno pzrez 2 dni 2 kg spadlo ale nadrobiłem. Masakra to jest. 3/4 siłowni zachorowalo!

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
teoretycznie nima czegoś takiego jak "grypa żołądkowa"
jest to następstwo działania wszelakich mediatorów związanych z atakiem drobnoustrojów na nasz organizm (wirusy)

co do leczenia - koniecznie leżeć w łóżku !! uzupełniać płyny , stosować lekką dietę (+suplementacja witamin) i leczenie objawowe ! niestety organizm sam musi zwlczyć chorobę !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Ehh, to będziemy walczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
straszna jest... lecz na szczscie krótka (jeśli lezymy w domku na leczkach)
...niewiesz czy srasz czy chawtasz...........na szczęście niemiłem przyjemności ........

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6749
ja żygałem i kumple też

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
powiedzcie mi jakie sa objawy bo ja dzis od rana nic nie jadłem, co jakis czas nasila mi sie bol brzucha raz prawie wyrzygalem, ale jakos mi przeszlo. dorwalo mnie to wczoraj chyba, wieczorem ogladalem telewizje i tak jakos slabo sie czulem ale myslalem ze to skutki kaca (jesli w ogole go mialem bo raczej po przepiciu boli mnie zoladek wlasnie niz glowa i nie bardzo moge jesc). thx z gory i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6749
takie jak opisujesz a jak nie zygasz to sie ciesz bo ja nienawidze tego robic

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
caly dzien bylem zamulony nic nie jadlem a jak wypilem herbate to bylo tylko gorzej pod wieczor sie polepszylo zjadlem jablko 2 pomarancze wypilem fervex pomoglo centralnie sie zaczalem robic glodny ale na noc stwierdzilem ze nie bede nic jadl. za to jutro wszamam se grzenczki na sniadanie mmmm pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1307
siemka, ja chyba mam ta grype od wczoraj. po poludniu zaczal mnie bolec brzuch a potem co 2 godziny musialem chodzic do wc i mialem rozwolnienie.w nocy tez ylem 2 razy i chcialo mi sie wymiotowac.teraz od rana boli mnie tylko brzuch i prawie nic nie jadlem.zjadlem tylko kasze manną bo nie chce jesc nic ciezko strawnego.
mam teraz pic duzo wody i brac witaminy??
pomozcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
duzooo wody,albo gorzkiej herbaty jezeli cos chcesz zjesc to sucharki. pamietaj o piciu zebys sie nie odwodnic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzesy

Następny temat

krostki po goleniu

WHEY premium