SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] to je amelinium,nie pomalujesz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138384

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
mi też próbuje wcisnąć jakieś odżywki na masę, chyba nie zagląda do tego działu chłopak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Chyba nie :D Ide w kimę, czołem Panowie! O 5 pobudka i 30 min aero

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
e tam pobudka
o 5tej tren mi da zasnąć, o 8mej obudzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
ja raczej przed 11.00 się jutro z łóżka nie zwlokę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Paker, co tam na stawy leci u Ciebie? Z megabola flexit? robie małe zamówienie na sfd i coś wezme chyba bo trzeszczą delikatnie od takiej ilosci winsa ;]

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
flexit z nutrendu polecam, bardzo pomaga, nawet babci i dziadkowi kupuję co jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
jaki smak?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Ja z megabola flexa biorę. Śmierdzi strasznie, chyba hydrolizatem żelatyny, ale działa.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
I ten czarci pazur piję na noc, co Snooper tak zachwalał strasznie. Zamówiłem sobie na alledrogo 250g. Ohydny jest, ale przy okazji odtruwa organizm - przynajmniej to wyczytałem z netu. Dodatkowo działa na ścięgna, przyczepy i stawy przeciwzapalnie.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl boldek i cypio

Następny temat

Estry testosteronu a retencja

WHEY premium