SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] to je amelinium,nie pomalujesz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137957

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
He he he ;D O tym nie wiedziałem. Nie powiem jaki to art , nie chcę nikomu psuć jego ulubionego posiłku w ciągu dnia. Ale art był ciekawy i dawał do myślenia tak czy inaczej. Ale chyba każdy rozumie że jakość nie jest wszędzie taka sama. To chyba normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
zreszta tam było duzo przekłamań i różnych badań bo część była podawana na 100 gram białka czystego inne na 100 gram produktu itd,temat jest na forum w dziale ich,pokasowane wszystki nie wygodne pytania dla nich

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12654 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170761
jeden artykol to za malo zeby zmienic podejscie do tego typu produktow o 180st, tym bardziej ze teraz kazdy walczy o klienta wszelkimi mozliwymi sposobami, takze i artow sponsorowanych nie brakuje

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
jak dla mnie są skreśloną firmą i kukuje tylko ich carbo,nie chcieli odpowiadać na pytania tylko robili objazd po pl z ogłaszaniem wyników i spotkaniem jak się zapowiedziało kilka osób znających się na rzeczy którzy im nawytykali masę rzeczy zrobili spotkania na zaproszenia,które sami wydawali

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Ale polecam film : " King Size Me " ;] Oni też mieli proces. Mi się bardzo podobał. O stołowaniu się w Macu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
no właśnie i weż tu coś kup. bo praktycznie takie znane to megabol ostrocia ostrovit i łowickie,sfd, róznica w cenach ich prawie znikoma i które tu najlepiej wypadnie jakosciowo ??

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
ten co jadł cały czas a maku??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Ze wszystkich trzech będziesz zadowolony. Ludzie tylko płaczą, że w Łowiczu białko roślinne, a jest tam po prostu dodatek glutaminy(a glutaminę uzyskuje się z białka pszenicznego - stąd jest ono w składzie).

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
i to jest cwancyk ich napisza wysoka zawartość glutaminy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl boldek i cypio

Następny temat

Estry testosteronu a retencja

WHEY premium