SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Spam] to je amelinium,nie pomalujesz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137959

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Ja to jako pobudzacz zarzucałem jak musiałem cały dzień na speedzie być. Jedna kapsa ładnie robiła, naprawdę więcej nie trzeba.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Co w tym Hellfire siedzi?

Zmieniłem bratu zbilansowaną na carb cycling, zleciało 2kg w tydzień ostatni
5 tygodni, 3 x siłowy /wk + 35 min aero po każdym siłowym = 5,5kg w dół.

Mamy plan na 20kg w pół roku. Do zrobienia?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Tam masz cały sajgon XD efke roslinną, jakiś wyciąg z grzybów, kofeina, zielona herbata, alfa-yoha, geranium XD

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Rafał PW, bo tu nie można wkleić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Pakerze, ale to jest efedryna, czy jakiś "klon"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Nie, po prostu to nie jest w postaci hcl, tylko wyciąg z rośliny uprawianej w Indiach.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jedna przed aero zamiast efki inj się nada?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Bo efedryna to alkaloid w pierwotnej postaci pozyskiwany z roślin, póżniej zaczęli syntetyzować.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
rkarpinski
Jedna przed aero zamiast efki inj się nada?

Nada się.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Karpik próbowałem i na pewno tak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl boldek i cypio

Następny temat

Estry testosteronu a retencja

WHEY premium