SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[PYTANIE] Jaki Fat Burner wybrać ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jezeli masz jednocyfrowy % BF i chcesz pozbyc sie wody w okolicach talii to mozna skorzystac z takiego zabiegu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Właśnie... podobno tylko wodę wyciąga... tak słyszałem i czytałem, ale nie znam nikogo kto by to stosował. Chciałem się upewnić dzięki. Ale pomimo, że wyciągnie wodę na treningu to później brzuch wraca i tak do normalnych rozmiarów prawda?

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to juz kwestia odwodnienia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
Cholera, ciężko mi dietę ułożyć, a co dopiero trzymać :/

Odstawiłem jak na razie wszelkie słodycze, ew. zastępuję cukier miodem, posiłki jem mniejsze, no ale nie skupiam się na tym żeby były one tak wspaniale zdrowe i kolorowe...

Macie jakąś radę na taki opór do diety? Stosowałem ich już dziesiątki, więc może mam jakiegoś psychicznego "bloka" że znowu się na darmo namęczę...

Tylko nie mówcie że muszę to w głowie przestawić, bo właśnie chodzi o to że z tym mam ciężko ;)

Co do dzisiejszego dnia:
8:30 - pobudka
9:30 - Asystor dzienny
10:00 - śniadanie (2 jaja na twardo + 2 kromki chleba z szynką)

Co dalej:

11:30 - 13:00 / Szybki marsz
14:00 - obiad (nie wiem co, może kupię pierś z kurczaka i ugotuję + warzywa jakieś do tego, raczej brokuła)
15:30 - drugi Asystor dzienny
16:00 - 17:00 - basen + mój witaminowy koktajl (może nic nie daje, ale lepiej się po nim czuję)
18:30 - Asysor nocny
19:00 - Kolacja (jeszcze nie wiem co)
20:00 - drugi Asystor nocny :)

Waga: 138kg
Cel: 120kg

Do celu: 15kg
Zrzucone: 3kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Musisz to w głowie przestawić

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
Dzisiaj byłem na siłowni u znajomego (szef), podrzucił mi pomysł kupna białka jako uzupełnienie. Później byłem w sklepie, kupiłem białko firmy FITBULL "Pure Whey Protein Concentrate" 900g.

Powiedzcie mi teraz ile razy i kiedy mam to pić? :)

Dzisiaj po treningu wypiłem już jedną mieszankę, 30g/200ml wody. W smaku nie jest takie złe ;)

Czy raz dziennie wystarczy czy lepiej dwa? I kiedy? Od kumpla dowiedziałem się że najlepiej jedną rano, po śniadaniu, a drugą po treningu. Też tak polecacie?

Zmieniony przez - 19NRSL20 w dniu 2012-01-29 19:29:25

Waga: 138kg
Cel: 120kg

Do celu: 15kg
Zrzucone: 3kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
stosujesz wg brakow w DIECIE!!!
zaczynasz od dupy strony.

poza tym bialko bardziej bulk niz bialko, jak juz stosuj tylko po treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Fajne "bialko" sie ciesz ze tu chlopaki maja taka cierpliwosc... zacznij wiecej czytac (razem z tym "kumplem") i zdobywaj wiedze bo bez niej daleko w tym sporcie nie zajdziesz. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
Nie denerwujcie się na mnie, po prostu rozmawiam od kilku dni z kumplami z siłowni (kiedyś chodziłem, u mnie dużo na osiedlu ludzi dalej tam trenuje), dzisiaj się takiej opcji dowiedziałem, to mówię "A dlaczego nie?".

TomQ - czyli na razie sobie to darować, tak?

Waga: 138kg
Cel: 120kg

Do celu: 15kg
Zrzucone: 3kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Jak nie znasz swoich braków w diecie to białko jest zbędne..
jak będziesz znał swoje braki to je właśnie tym "białkiem" zalepisz

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie stosować suplementy przy sportach walki?

Następny temat

Mieszanka białek

WHEY premium