SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[M] Julietta-(DT)-pods: str.7, roczne str.21

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
NIEDZIELA
ręce opadają podwójnie
gardło boli, jeść ciężko, w żołądku ssie, w ustach metaliczny smak, a przy próbie konsumpcji odruch wymiotny
czuję, że jestem do niczego, mięśnie mnie bolą...

zjadłam 2 posiłki w miarę uczciwe
mój mąż pomimo osłabienia postarał się i upiekł, i mięsko, i ziemniaczki na takie megamięciutkie
mało piłam, woda smakuje mi cierpkim metalem, aż wykręca i nie jestem w stanie wypić nawet kilku małych łyków


DIETA
czysta, nieliczona
1. wołowina, jajka, chleb brązowy, awokado, pomidor
2. pół jabłka
3. kurczak pieczony z ziemniaczkami z oliwą z oliwek, sałatka (pomidor, ogórek, feta, ocet balsamiczny)
4. kilka łyżek ryżu, kawałek gruszki
>>> kawa z mlekiem 2x, sok pomarańczowy ok 1l
>>> clarithromycin, vit C, paracetamol




Zmieniony przez - Julietta w dniu 2015-05-25 00:26:45

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
TYDZIEŃ JEDENASTY 1 .06.15 - 7.06.15
armageddon
w piątek wziełam ostatni antybiotyk, gardło puściło, ale nie czuję się lepiej...
śpię po 9/10h na dobę, a mimo to jestem przeraźliwie zmęczona i słaba, taka bez życia...
szyję mam sztywną, barki, ogólnie mięśnie mnie bolą, głowa też, niby jestem głodna, ale nic nie smakuje
w środę (27.05.) dostałam @
małżon pojedzie na panicylinie kolejne 10 dni, choć kilka dni temu skończył antybiotyk...

zdrowie, niczego więcej nie pragnę dla siebie i swojej rodziny

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ech...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmyslowa_sowa - zdązyc prze 40-tką

Następny temat

zkrainyczarow DT - pods. str. 18

WHEY premium