SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] kuba291096 (ekto)

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
będzie mieć więcej materiału do budowy masy . Jego efekty są takie sobie a jeśli robisz mase to stosujesz zasade że jeśli nie tyjesz dodajesz do diety te 300-500 kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dodajesz 50-100kcal gdy łapiesz stagnację, a mutant mass to do niczego nie potrzebny syf, niech po prostu podbije ww zamiast ładować tyle cukrów prostych.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
Wybaczcie że nic nie pisałem ale nie miałem dostępu do neta, więc tak oczywiście pozwalam tosowac moja diete chociaż nie jest ona perfekcyjna ale jak dla mnie była ok. @OzzyMG ma racje spokojnie wyciągałem kcal i efekty (powolone ale są) bez gainerów . Niedługo wrzuce materiał z końca masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
Współczynnik BF:20% Waga:74kg Obwód w pasie:91cm Obwód uda:57cm Obwód klatki:100cm Obwód bicepsa:34cm Obwód przedramienia:30cm Obwód łydki:38cm Martwy ciąg:80kg Przysiad:100kg Podciągnięcia:6 Wyciskanie na ławce płaskiej:75kg
Więc troszeczke poszło "masa" mogło by byc lepiej Ale to dopiero początek mojej drogi.
Ciężkie jest utrzymanie diety w domu rodzinnym w którym je sie jedzenie tz "śmieciowe" wszystko smażone i robione na szybko.
Niedługo podeśle fotki z końca masy bo juz od 2 dni jestem na IF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
A co do IF nie chce mi sie wszystkiego od nowa wrzucac więc oto link do tematu z moim IF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
nie za szybko kończysz masę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1880
troszeczke nadprogramowego tłuszczu zebrałem wiec teraz koncze + to moja pierwsza redukcja wiec nie wiem jak szybko trace tłuszcz itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 470 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9366
ma 20 proc bf więc ma masować do 30 % ?

Zapraszam REAKTYWOWAŁEM DZIENNIK-->
http://www.sfd.pl/[DT]_Forcer_Masa_masa_masa_-t1005515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Tak, widzimy po zdjęciach z wcześniejszej strony - jeszcze z rok masy przed nim żeby zacząć redukować..

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Melo15

Następny temat

[DT] wisnia1892

WHEY premium