SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]-Damianek97

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
woda schodzi na początku redukcji

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
Aha ; D chyba ze tak. To moze zlece w 2 miechy do 100-95. Szczerze to wytrzymam dzien, dwa na mega glodowce ale jaki sens? Mogennic nie jest , pic tylko wode i wpierdzielac te tabletki co mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Głodówką tylko spowolnisz metabolizm i spalisz więcej mięśni niż tłuszczu, trzymaj się zbilansowanej diety, odejmij 300kcal od zapotrzebowanie i będzie ok

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
Ok ok ;D. A mogę pić np. Powerade ,oshea? Można też kupić i robić samemu bodajże są z Activlab'a 3 KG torba ;D? Isotonic Hot.? z tego co czytałem jest duża różnica między IZOTONIKAMI a ENERGETYKAMI. To prawda!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Izotonik to uzupełnia minerały i węle utracone w wysiku, energetyk to na pobudzenie niiiby jest :) . Ale nie pij tego to tylko dodatkowe zbędne kalorie które na redukcji nie potrzebujesz :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
A ok; D . Pozatym mam pytanie odnośnie tego czy lepiej jezdzic rano prEd sql te no nwm max 20 min naczczo. Czy lepiej po sql w wiekszy ipal z godzinkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
Codziennie rano mogę robić aeroby naczczo!? Te 30 min na rowerze? Średnia to ok. 20 Km/h tak wskazuje licznik . :) . Poztym co mogę jeść wieczorem!?. Coś ubogiego w węgle ,a bogatego w białko!? . Co polecacie , proszę o pomoc. Widzę ,że coś mało odp, Błagam o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
Twaróg.
na 100gram/
3gram wegli
18gram bialka
tluszcz - w zaleznosci jaki kupisz chudy oczywiscie 0 fatu , poltlusty chyba 3.5-4 tluszczu /100gram


Zmieniony przez - foreverxxx w dniu 2013-06-21 09:55:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
A ok :D Ale co z czym mam to jeść!? Tak sam TWARÓG to z tego co wiem jesst PASKUDNY ;/ xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
jedni mowią ze paskudny , ja moglbym caly dzien jesc twarog ;) mozesz jesc tak jak ja tzn

kefir mieszamy z 5 rozkurszonymi slodzikami + wedle upodoban kakao,cynamon itd... zalewamy tym twarog dorzucamy orzechow i szamiemy[ na kolacje :D ] z rana lub popoludniu mozesz tez dodac owocow najlepiej sprawdza sie truskawki :D i odrobina jablka jak kto woli


2.
twarog+szczypiorek+rzodkiewka+ogorek+pomidor+cebula ,solimy pieprzymy zalewamy lyzką stolową kefiru i jemy :D



3. twarog+miod XD



ptasie mleczko z twarogu.
zalewasz 20gram zelatyny 200-250ml wody zagotowanej,odstawiaz do ostudzenia, w miedzy czasie do mixera kostka twarogu [200-250gram] + rozpuszczamy slodziki w wodzie [ok 8-13 musisz ocenic slodkosc masy po zmixowaniu juz wszystkiego ]
i dolewamy do twaorgu + cynamon ,kakao itd.. co tam chcesz -mixujemy, dolewamy zelatyny,mixujemy i do lodowki na 2h

duzo jest opcji poszukaj poprostu :D

Zmieniony przez - foreverxxx w dniu 2013-06-22 08:38:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lafay....

Następny temat

Walka z nadwagą

WHEY premium