SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]-Damianek97

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
A ok ,ale ja wolę jednak rower ;/ Boje się o stawy . Przy takiej masie to raczej lipa.. Rower wolę rano np. 40 minut jeśli starczy ,jak nie to godzinke. :) a co myślicie o odżywce białkowej!? Jaką polecacie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Aj wszyscy tylko szukają wymówek ze stawy postrzelają . Znajomy przy 130 biegał i nic mu sie nie stało . Teraz juz 95 waga. Jeżeli wolisz jeździć rowerek to okej :) kazdy wybiera co woli ale nie bój się biegania .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
A ok :Dnie no ,ja się niczego nie boję ;D . Ale rowerek z Rana lepsza opcja . A takie pytanko ,jakieś białko polecasz? Polecacie? Jakieś dobre ,na redukcję. Które można łączyć ze spalaczem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
ogólnie polecał bym ci zamiast białka zjeść poprostu coś :P https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html 

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
No ok ,ale co :)? Brak mi pomysłów ,pierś,jajka,serek wiejski i ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
no dokładnie jeżeli potrzebujesz białka do to coś takiego :) pierś,jajka serek wiejski , mozarella , twarog

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
A ok :) To potem się ogarnie ,jeszcze poczekam na wypowiedzi innych ,ale dziękówka ;D Łap Sog'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Spoko :) . Po treningu koniecznie coś zjedz :) . A jak efekty będą słabe poczytaj o diecie low carb . Na mnie dobrze działa :) .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
Lecimy! ;D Poranna waga 112,4. Śniadanko nawet nawet ;D Mleko , 2 jajka ,serek wiejski. Jestem 'napchany' .

Zmieniony przez - Damianek97 w dniu 2013-06-17 06:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171
Jak to mozliwe,/!? Zjadlem dzisiaj z 500 g piersi, wypilem litr zimnego mleka, 100g ryzu do tego przez caly dzien jakies 0, 5 l pepsi , wypilem 0, 5 powerade i z 3 L wody.. a waga jak byla rano kolo 112, 3/4 to tera jest 112.2 ; D kilo dziennie? Przu naprawde niskiej aktywnosci.+slodkiej żywności. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lafay....

Następny temat

Walka z nadwagą

WHEY premium