SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] michal_lh - Zadowolonym z siebie być

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 106
Po długiej, około 10 letniej przerwie, we wrześniu 2014 r. wróciłem do treningów na siłowni. Od lutego 2016 r. trenuję wg Treningu na masę: plan treningowy na masę 4 dniowy -Fabryka siły, z odczuwalnymi skutkami. Cel na dzisiaj - zjechać do lata z fatem. Jak planuję to wykonać?
Pozostaję przy ww. treningu, aeroby w postaci intensywnych spacerów z psem, suple. Dzienni założony (w trakcie nauki obsługi), wyniki w każdy poniedziałek -Ruszam !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Powodzenia ;)
Jakieś foty na start będą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
foty foty foty ! :D tak jak u mnie zapraszam na str 3 i 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 106
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
trening jest nie na mase... na mase to jest dieta. Trening moze byc silowy a w twoim przypadku sie raczej o redukcje prosi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 106
Tak go nazwali, nie ja go tworzyłem, dobrze mi się ćwiczy, a przy dołożonych dodatkowo aerobach i odpowiednim żywieniu powinno pójść na redukcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 106
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 106
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 106
Aktualne foto, kolejne myślę, że będzie za miesiąc - mam nadzieję, że z widocznymi efektami :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały,cardio, a masa

Następny temat

Leg raises

WHEY premium