SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Kris.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Tu będzie ciężko, bo lekarz od astmy ma terminy zajęte, dopiero powinienem u niego być w styczniu. Mam skierowanie ze szkoły jak każdy na jakieś badanie ale tu również dopiero na styczeń. Według Ciebie co prawdopodobnie jest przyczyną ? Okres dojrzewania ? Z tego co wyczytałem to do 21/22roku powinno spokojnie samo przejść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
wystarczy rodzinny,
nie przejmuj sie etz tak, czujesz poc pod sutkami? mozesz wrzucu zdjeci w lepszym swietel

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Właśnie nic twardego nie czuje, nie swędzą mnie, nie bolą ani nic. Dzisiaj zrobię zdjęcia po treningu w lepszym świetle i wrzucę. Ginekomastia to coś poważnego? Przejdzie z czasem ? Wydaje mi się że to jest od tłuszczu, bo jak napinam klatkę to na górnej części trudno złapać skórę, a na dolnej już dużo łatwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
wiec moze ty tylko taki efet na zdjeciu - nie panikuj
nie ma to za soba jakiś powikłan - raczej estetyka

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Raczej estetyka, a w przypadku gdy jest to związane z wiekiem dojrzewania, jak u większości którzy nigdy nie stosowali witaminy S, przechodzi z wiekiem?
Te zdjęcia w rzucić z napinki czy luźno ?


Zmieniony przez - Kris. w dniu 2015-12-12 17:37:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
daj takie i takie

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
A w przypadku gino w okresie dojrzewania to przechodzi samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
weicz nie jestem ekspertyem w tych sprawach, ale moze sie "wchłonąc" samo

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
12.12.2015-A
Po dzisiejszym treningu góry jestem zadowolony, padło parę rekordów, technika w podciąganiu była cały czas trzymana, zero bujania, szarpania :)

1.4/4/4/4
2.6/6/6/6
3.9/9/9/9
4.6/6/6/5
5.12/12/12/10

Trening uważam za udany, jutro sprawdzamy wagę, dieta póki co jest 100% trzymana taka jaka powinna być :)

Plany na następny tydzień to :
1.4s 5p
2.Zostaje do zmaksowania w podciaganiu podchwytem 4x6
3.4s 10p
4.zostaje
5.zostaje

Wrzucam obiecane zdjęcia. Brzucha nawet nie miałem siły napiąć, po treningu po prostu padłem na twarz i leżałem 5min na podłodze, mega fajne uczucie.

Po tych zdjęciach jak myślicie? Co z tą ginekomastią? Jest czy jej nie ma ? Mi się wydaje że to tylko zebrany fat bo cały mięsień piersiowy nie idzie do przodu jak u osób z gino, i nawet tego nie widać dokładnie tylko jak się przyjrzeć bardziej. A jakie jest wasze zdanie? Czekam na odpowiedzi i pozdro !





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
faktycznie moze mi sie zdawalo

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest sens na trening siłowy?

Następny temat

Trening w domu - Pomoc (Trening , Dieta)

WHEY premium