SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Kick boxing niebezpieczny dla przysadki mózgowej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze żę ćwiczę box tajski
to tak odmienne tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Vandal,od kiedy przysadka wydziela testosteron,oświeć mnie proszę?

A artykuł...kontrowersji to tu niewiele raczej, przy trenowaniu SW uderzanych trzeba się liczyć z tym,że głowa będzie obijana i może to na nią różnie wpłynąć. Ale każdy sam wybiera,co jest dla niego ważniejsze.

Poza tym - jak już pisaliście wcześniej - jest zasadnicza różnica między trenowaniem amatorskim,a wyczynowym czy zawodowym.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Czepiasz się słówek Przysadka daje sygnał jądrom do produkcji ale sam już dobrze tych schematów nie pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No dokładnie Rozumiem,że wcześniej skrót myślowy był po prsotu

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
@mlkv
Nie jestem takim typem człowieka, który jak ma problemy to rozwiązaniem jest lina, żyletka lub leki. Jestem hura optymistą i hedonistą, więc napewno nie wybiorę takiego rozwiązania :)

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
No ba...wole byc glupi czy miec tam jakies inne problemy z glowa ale zyc xD co z tego ze bd kretynem, bd sie jakal i mial problemy z wymowa czy cos jeszcze gorszego

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
wy wiecie jak wyglada taki gosc co przyjoł mase ciosow?
sport to zdrowie- do czasu dopoki jest rekreacyjny, jesli chce sie czegos wiecej eksplatuje sie organizm. ja chcialbym wiecej od sportu ale nie zawszelka cene...
poki co widze wiecej korzysci z mojej zajawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
Dobra mardii nie strasz ludzi
Kazdy robi to co lubi i wie jakie niesie to za soba ryzyko

...wybieraj wybieraj wybieraj co wolisz-prawą czy lewą rękę mam Ci up******ić...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Niech przebadają piłkarzy, którzy codziennie odbijają piłkę głową. Oglądałem kiedyś program, w którym była mowa o tym, że zawodowi piłkarze są narażeni na uszkodzenia mózgu w tym samym stopniu co zawodowi bokserzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pewnie niedługo genialni tureccy naukowcy odkryją szkodliwy wpływ palenia papierosów na zdrowie człowieka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejna zawodowa walka Joanny Jędrzejczyk 21.12.2008

Następny temat

Liga A-1, 07.12.2008 - wyniki

WHEY premium