SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

..:: Do speców p.Szukała i p.Ambroziak i inni ::..

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Właśnie chodzimi o pobudzenie na trening :) , nie lubie kawy wogóle jej nie pijam , a co sądzicie o kawie w tych tabletkach czy jakoś tak co sprzedają w niektórych Supermarketach to coś daje jak bym do tego jeszcze ta kawke dożucił ??

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
w takim razie kup kofeine (tylko nie mozna jej brac za długo bo mogą byc problemy z sercem), guarane tez mozesz

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
sprawdz sklad tych tabletek bo wiele z nich zaweira same cukry a maloe ilosci kofeiny...dokladnie patrz na sklad...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Brałem coś takiego (COFFEX bodajże) - dwie tabletki to mniej więcej równowartość jednej filiżanki kawy. Jeśli nie jesteś smakoszem małej czarnej to możesz je sobie zarzucić

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Wychodząc z założenia że tauryna wykazuje właściwości anaboliczne, antykataboliczne i jednocześnie aktywizujace najkorzystniej przyjmować ten suplement w granicach okołotreningowych. Jeżeli połozymy nacisk na właściwości antykataboliczne i aktywizujące - suplement korzystniej przyjąć w jednej porcji 3-4 kapsułek przed treningiem, najlepiej z kofeiną. Jeżeli nacisk połozymy na właściwosci anaboliczne i usprawnienie regeneracji powysiłkowej - suplement warto przyjąć po treningu. Można oczywiście sprawę wypośrodkowac i taurynę przyjąć przed i po treningu w dawkach po 2 kapsułki.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
ok. dzięki.
A mam jeszcze jedno pytanko jak długo działa tauryna tzn. jak długo jest w organiżmie, jak długo działa ? 1h ? 2h? czy paredzieśiąt min.?

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
W przypadku stosowania tauryny w okresie około wysiłkowym zaleca sie przyjmowanie tego suplementu, podobnie jak kofeiny ok. 45min przed treningiem lub bezposrednio po treningu. W celach aktywizujących ukłąd nerwowy działanie tauryny jest odczuwalne po upływie kilkudziesieciu minut, natomiast procesy anaboliczne z jej udziałem są bardziej przedłużone w czasie.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
I wszystko stało się jasne.
ok. dziękuje za wyczerpującą odpowiedź

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Jezeli robisz po silowym jeszcze aeroby to zrezygnuj z dawki przed treningowej i przezuc ja na po treningu. Jezeli robisz sam trening silowy to bierz tak jak Darek radzil...

===============================================
>>>Moderator działu BOK SFD, Zapraszamy na zakupy: https://sklep.sfd.pl
===============================================
Michał G. "GÓRAL" Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl Dzięki
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Mam jeszcze jedno pytanko - właśnie kupiłem Guarane z hi teca.
Jest w niej 1000mg guarany i 84mg kofeiny.
I chodzi o to, że taurynke olimpa bede łykał (2 kap. po treningu z kreatynką i carbo) i 3-4 kapsułki na ok. 30min. przed treningiem i do tego właśnie guarane ale w jakiej ilości bo nie wiem i w jakim czasie (bo nie wiem po jakim czasie ona działa od zażycia).
czy razem z taurynką 30min., przed treningiem czy wcześniej a może przed samym treningiem?
Za odp. z góry dzięki Wszystkim.

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do speców OLIMPa

Następny temat

Przesylka

WHEY premium