SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*stary spam był przeklęty, ale nowy już zaczęty. Sterydy soM złe eheee%-) doPink spam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152519

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
No fura jest na wypasie, jak skóra, to i elektryka i klima chyba też jest...
Silniczek 2.5 można poszaleć, tylko szkoda, że zagazowana, albo może i lepiej

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
To dobrze ze sie wam podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
moja tez gaz + benzyna, ale motor 1.8, z tym ze to e30 wiec mniejsza, na gazie jak dla turysty ale na benzynie ma kopa w chui

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
ptak kvrva nieprzesadzaj

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
nie dałes mi dobrej rady wiec jeszcze troszke poczekasz

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
Teraz stoi u mechanika i jesli bedzie duzo do robienia to ją sprzedaje, albo odstawie na części dla siebie gdzies, wiesz jak jest Koksik..

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
ptak popjerdilo cie kooorva obrzydlistwo ochydne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Raczej, kumpel nie tak dawno miał e30 ale 1.6, elektryke miała porytą i zgonił...
Wcześniej e34 2.0, ponad 300tyś najechane miała, a śmigała jak naowa, teraz kupił lancera i to nie jest to

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
Wiadomo ze to nie jest to, dlatego tez powtarzam ze...


BAWARIA MOTORS RULEZ !

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
http://www.youjizz.com/videos/autumn-raby-and-denise-masino---bodybuilders-118580.html
Obczajcie sobie

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie

Następny temat

Prolo po Omce

WHEY premium