SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*stary spam był przeklęty, ale nowy już zaczęty. Sterydy soM złe eheee%-) doPink spam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152541

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
a nie chce Jej odsprzedac ? Nie pytałes ?

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A nie "patrzaj w serce"...?
W sumie to nie wiem

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Niech mi ktos odp na to tylko Pany btw enan to jest dlugi estr czyli nie jest tak ze on sam w sobie sie taperuje jakby lagodnie w dol po odstawieniu ? i juz wiem co bede bil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
ptaka to i cisnienia sie boisz

badz hardkorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Jak go spotkam, to się zapytam, a co chętny byś był??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Niechce mordy czerwonej calej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
zalezy ile by za nią chciał A nie myslales sam zeby kupic i zrobic powoli ?

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Podkład se zayebiesz i po problemie

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
haha widze ze wy macie na wszystko rozwiazanie zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Hajsu nie mam, a jak jakiś mi wpadnie w kieszeń, to do puli bomby dokładam...
A łyknął bym ją chętnie Tylko nadkola jej żre, nie wiem jak z silnikiem, ale już z 2 tygodnie nie odpalana nawet...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie

Następny temat

Prolo po Omce

WHEY premium