SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*stary spam był przeklęty, ale nowy już zaczęty. Sterydy soM złe eheee%-) doPink spam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152606

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
nie no serio... mam zapas oxy, primki, bolda, tren acet/enan jaki trzeba taki jest i co do tego trzeba też sie znajdzie tylko nie wiem jak to ułożyć, wiem ze chce prime, bolda i oxe, bo sajdy znikome wiec czemu nie walić testa chce jak najmniej... mam dość *******enia się z gino i zalanym ryjem... nie chce cykli typu 6-8tyg... jak walić to walić zresztą jestem len, obijam się na treningach, michy nie pilnuje i długie cykle tylko mi dają solidne efekty....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
luks nie ma znajomości w spożywczym i nie da sie musi mame wysyłać i potem tłumaczyć że to dla kumpla

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ładnej jaja w tej galerii

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
temat poszedł sie yebac

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
luks to widze ze koorwa jedziesz na odpjerdol, skupienie i koncentracja tylko na towarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
co tam hadi pedalku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
Egon15 booogactwo ****a a nie jakieś polskie koksy co maja więcej tłuszczu niż baba w ciąży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
a nic stary zmarszczony fi.ucie

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
nie no na serio to pilnowanie michy mi nie idzie, w******lam co popadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Koks bez diety to lipa w*****.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie

Następny temat

Prolo po Omce

WHEY premium