SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Było już wiele na tenm temat, ale nie ma konkretnej odpowiedzi.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Obecnie jadę na zestawie:

test propionat 150mg e2d
winko zambia 30mg ed
APS White Lightning który za granicą podciągają pod PH


I tu pytanie to zestaw typowo redukcyjny czy mogę do tego wykonywać aeroby? Myślałem o bieganie/rowerek 40-60min e2d.
I kolejne pytanie tyczy się miejsca iniekcji zgodnie z zasadą zastrzyki domięśniowe ładujemy Udo/Pośladek i tak też daję do tej pory, ale czy miejsce iniekcji ma wpływ na przyrost? Dla mnie priorytetem jest budowa barków czy ładowanie w barki spowoduje lepszy rozwój tej części ciałą
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
to jak masz nadcisnienie to aeroby chyba wskazane
według mnie mało tych wegli ale jak sie dobrze czujesz
co do izolatu to chodziło mi o ekonomie nie ze kupujesz koncentrat bo to jest nieporownanie do izolatu to sprawa oczywista tylko oszczedasz w ten sposob ze bialko nie idzie na odbudowanie glikogenu tylko na adbudowe miesni dlatego najpierw wegle
pozniej białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19225
1.robisz redukcje to chyba normalne że ruch wskazany
2. miejsce zastrzyku nie ma wpływu na przyrost danego mięśnia ... (będe kuł w barki to mi bardziej urosną )

Licz zawsze na siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1569
Co za pytania....chyba nie masz zbytniego pojecia o treningu , saa i nie bede pytal o diete...ale odpowiem Zestaw wporzadku ale winka troszke malo.Oczywiscie aeroby wskazane + terning na rzezbe (12-15 powt ze 3-4 serie cwiczenia).Dieta jets tu kluczowa podobnie jak przy masowaniu obetnij wegle i pilnuj bialka.Fajnie byloby dorzucic jakis spalacz i saune.Chcesz zeby Ci barki rosly to je zmasuj najpierw konktretnie.Miejsce iniekcji saa nie ma wplywu na wzrost miesnia.
Zdrowia

sterydy są jak frugo - raz wieczko pop i nie chcesz stop :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
iniekcja tych sterydów nie jest miejscowa ;) jak walniesz w *****a to nie urosnie ci on
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
aeroby obowiązkowo
co do drugiego pytania to szkoda słów

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1579
najlepszy jest tytuł tematu do tych niedorzecznych pytań:

Było już wiele na tenm temat, ale nie ma konkretnej odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
CooCaine co to za wino zambia ?

chodzi Ci o zambon ?

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
wina dobra dawka, nie ma co przeginac bo na redukcji raczej nie porosniesz.
Teoria ,ze zastryzki miejscowe wplywaja na wiekszy wzrost miesnia w ktory sie wbija nie ma jakiegos naukowego potwierdzenia choc wiele osob,ktore tak robily nadal sa zwolennikami tego.Wiemy ,ze pojawia sie stan zapalny ktory moze dac zludzenie tego ze miesien sie lepiej rozwija. Co do tych aerobow to rzeczywiscie głupie pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytałem o miejsce, bo zawsze byłem przekonany, że właśnie nie ma znaczenie, ale wpisując to dziś w wyszukiwarce sfd znalazłem kilka artykułów w których mowa o tym, że w miejscu iniekcji pierwsze dostaje się środek a potem dopiero rozprowadza się po organiźmie stąd wystąpiły moje wątpliwości. Władowałem 10 strzałów w udo, bo to właściwe miejsce na zastrzyk do tego dla mnie jak robię sobie sam to elegancko mogę wszystko kontrolować. Co do diety to staram się trzymać B 2,5 T 1 W 1-1,5 ale nie powiem, że czasami mi się jakiś kebab czy snickers przez ręce nie przewinie dla uzupełnienia mam 3 rodzaje białek BSN jako zastępstwo posiłku Izolat po treningu i Gaspariego jako uzupełnienie.

@co do aerobów to boje się o ciśnienie będę dokonywał pomiarów mam aparat elektroniczny, czasami podczas treningu na siłowni zdarzają mi się bóle w okolicach pulsu i to powoduje wątpliwości.

@trening

Poniedziałek
Barki 3 ćwiczenia po 4 serie zakres powt 12-15

Wtorek
Klatka 4 ćwiczenia 4 serie 10 powt
Triceps 3 ćwiczenia 4 serie 12 powt
Biceps 2 ćwiczenia 4 serie 15 powtórzeń z przerwami 60sek między seriami

Środa off

Czwartek
Nogi Plecy po 4 ćwiczenia 4 serie 10 powt

Piątek
Barki jak w pon.
Biceps jak wt.

@spalacz mam APS White Lightning testowałem już wiele (Animal Cuts, Tight, Venom) i chyba ten bije je wszystkie na głowe.

@wino zambon faktycznie literówa;p

@Sogi poszły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten plan treningowy wogole mi sie nie podoba.
Wiem ze to kwestia gustu jak komu pasuje ale w poniedzialek tylko barki na drugi dzien klate,a w czwartek to juz wogole 4 serie nogi i 4 serie plecow,dwie nawieksze partie ktore trzeba cwiczyc ciezko w jednym dniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Zmień trening, bo ten jest kompletnie bez sensu.

Aerobów wystarczy 30-45min.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie dotyczace cyklu, deca, tesc, winko

Następny temat

Omka + stanozolol + metka

Wiecej