SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*powered by monty*

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28


Witam. Jestem nowy i chciałbym o coś zapytać. Wpadł mi ostatni w oko ten rower czyli Monty 219 Magura. Chciałbym prośić o opinie, jakieś linki do artykułów czy sklepów gdzie taki rower można kupić...Może ktoś poleca coś innego? Pozdrawiam i z góry THX :)

MONTY + JA = TRIAL DOSKONAŁY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 778
JA teraz zaczynam z trialem i kupuje monty 219 magura kosztuje on 2100 na stronie www.monty.com.pl będą te rowery dostępne początkiem kwietnia jest to dobry rower na początek gosć z tej strony jest jedynym dystrybutorem w polsce jeśli interesuje cie trial to zapraszam na strone www.choody.com na początek kup najlepiej używkę za nawet 1000zł można znaleźć cos fajnego
Jak masz więcej kasy to składaj sam z używanych i niektórych nowych części tu masz szkółkę trialowom www.trialz.prv.pl
Jak stoi jeszcze nówka to powiedz gdzie!! Bo w polsce nie ma narazie podobno nówek
zanim szczelisz jakomś głupote na forum przeczytaj artykuły na stronie www.choody.com

Zmieniony przez - irecki13 w dniu 2008-02-16 10:04:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
No to juz jest dosyc profesjonalny rowerek do trialu na kolkach 20 ;]
Raczej go nie kupisz w polsce... a co do ceny to tez jest profesjonalna :) 5000 lekka reka z tego co sie orientuje :)
A osobiscie te male trialowki smierdza ;) Skacze sie na nich jakby kol nie bylo tylko jakies cos.... niby latwiej sie nauczyc roznych rzeczy ale jak dla mnie to suxx... :)

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28
5000 zł... :((( no to może polecisz coś innego ?? oczywiście coś o mniej "profesjonalnej" cenie... :)

MONTY + JA = TRIAL DOSKONAŁY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Zapomnialem jak te trialowki na 20 kolach sie nazywaja.. w kazdym razie tanich raczej nie ma bo wiekszosc sa to produkty dla zawodnikow...
Ogolnie ramki trialowe nie naleza do tanich... 800 zl... 1000 zl... Jak chcesz od czegos zaczac....hmm ja bym kupil jedna z popularnych ramek do dualu.. najlepiej ballistica moim zdaniem bo ma najwiekszy kat glowki i najwyzej support...(wiem wiem.. znowu ballistica polecam... ale akurat katy ma prawie jak sputnik.. ktorego przeznaczeniem mial byc sztywny widelec a wyszla dualowka w koncu... i wszyscy laduja 130 do niego :) ) do tego jakis sztywny widelec - jezeli masz ograniczone fundusze moze byc zwykly - byle prosty (czyli proste golenie <lol> ).... do tego korba np blacbox (swietna korba - 200 zl ale warto) z zebatka 22... jeszcze lepiej husselfelt'a z 22 blatem ew jakas shimano ostatecznie... ale korba to akurat wazna sprawa.. powinna byc mocna. Tylne kolo koniecznie mocne.. najlepiej halo 26... tylna piasta koniecznie na maszynach.. stery jakies najprostrze, przednie kolo jak najlzejsze - od crossowki.. tylny hamulec najlepiej magura hs 33 jezeli nie to jakis mocny... np klamka sram 9 (w miare tania i bardzo silny uscisk) i szczeki lx albo xt.. ew ten najwyzszy model tektro - mostek w miare dlugi i wysoki w zaleznosci od upodoban.. siodelko niepotrzebne :D

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28
hhmmm.... nieźle. Jakbyś to Patriot jeszcze podsumował (cena) tak na oko... to byłbym wdzięczny )

MONTY + JA = TRIAL DOSKONAŁY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
rama 450
widelec albo 30 albo tak kolo 280 (np dmr )
korba + support okolo 300 (warto wydac) chyba ze chcesz na poczatku cos normalnego to kup truvativa five D i zostaw sama mala zembatke - do tego dorob sobie za grosze metalowy rockring czyli taka blache chroniaca zebatke
kolo tylne 300 przod... dorwij jakies ze zwyklego roweru - od crossowki
opony 100 (liczyc ze z tylu dobra, masywna - jakies 2,3 np , z przodu jakis syf zwykly byle lekki)
kiera 60 - szeroka
mostek 100 spory wznios dosc dlugi...
stery 60 - jakies zwykle na kulkach
kaseta - 7 rzedow ci starczy za 50 zl, przerzutka.. szosowa SORA z krotkim wozkiem za 70 zl - zaklada sie ja tak zeby byla zupelnie rozciagnieta.. czyli jak sie wydaje ze jest ok z dlugoscia lancucha to trzeba jeszcze skrocic o dwa oczka
lancuch 30.. kmc najlepiej - mocne sa
jeszcze sztyca.. chyba 32mm chyba + siodlo jakies to bvedzie 60 zl - najprostrze jakies bo i tak sie nie siedzi w trialu...
Ogolnie to wytrzymala musi byc korba, tylne kolo lancuch i korba... kiera i mostek powinny tez byc stosunkowo mocne a na reszcie mozna troche oszczedzic zawsze :)

Nie jestem specjalista od trialu ale jezdzilem z trialowcami i pare roznych konfiguracji widzialem....

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28
ok dzięki bardzo... coś poszukam

MONTY + JA = TRIAL DOSKONAŁY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
Witam!!! Widac ze sie kapletnie nie znacie na trialu!!! Mialem nie dawno monty 219 magure i sprzedalem ja za 1400 prawie nowka, a nowa stoi 2100 z tarcza z przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5550
Ale temat jest sprzed 2 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5285
temat moze i stary, ale polecenie komuś duala, kto chce jeździć na trialu to d****izm. Jesli ktos sie przymierza do kupna roweru trialowego to koniecznie bez siodełka, a jak fundusze małe to zamówić ramę mielca (bike pol) i złożyć samemu rower. Podstawa to mocne hamulce i tylna obrecz. Na przód koneicznie lekkie koło. W telegraficznym skrócie, jak kogos to interesuje to opisze wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
twierdzisz ze to jest rower do dualu?

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do Harddude-moja ankieta

Następny temat

Opony Kenda Flame

WHEY premium