SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*KONKURS* BURPEES CHALLENGE !

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Jutro ostatni dzień na nadsyłanie filmów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86
Hej wszystkim :)

Jestem jeszcze świeżakiem na forum, ale mam nadzieje że mnie przyjmiecie z otwartymi ramionami :D

Moje burpee- jak dobrze naliczyłam 75x





Pozdrowionka :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Za wysoko skaczesz :P i czemu robiłaś Hand Release Burpees?? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86
Taki mam juz nawyk, mysle ze to nie jest blad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
To nie błąd. Hand release burpee to trochę trudniejsza wersja. Jak byś robiła "normalnie" to byś miała lepszy wynik a w czasie zawodów czy jak tu w konkursie lepiej skakać niżej, mniej sił się traci i czas można zaoszczędzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Zmotywowany przez filmik Neron 21, podjąłem kolejna próbę





97 repów przez małe nie dogadanie się z moim sekundantem
Wyniku Nerona 21 nie udało się pobić, ale pobiłem swój wynik, więc jakiś tam sukces jest
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
I o to chodzi ! Nawet jeśli nie uda się zgarnąć nagrody to będziesz miał satysfakcje z nowego rekordu .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 296
Przesyłam swoje nic niewnoszące do rywalizacji 78 burpeesów :)
Jako kolekcjoner ( nie z własnej woli ) burpeesów na każdym spartan Race stwierdziłem, że musze spróbować :)
aczkolwiek mam nadzieje, że będę ich robił jak najmniej na wyścigach ;)
Dzięki za zabawę i obiecuje poprawę next time






Zmieniony przez - koza2k w dniu 2016-05-12 23:23:58
1

Fanpage o biegach przeszkodowych typu SPARTAN RACE : treningi, techniki i odżywianie -> https://web.facebook.com/Breaking-Obstacles-715742325229873/ 
Instagram -> https://www.instagram.com/breaking_obstacles/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
WYNIKI KONKURSU !


1. Neron_21 - 102 powtórzenia

Otrzymujesz bon w wysokości 250zł na suple Treca .

2.Wizard87 - 97 powtórzeń

Otrzymujesz bon w wysokości 150zł

3.Mowmirozi - 80 powtórzeń

Otrzymujesz bon w wysokości 100zł


Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy !
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Panowie, podeślijcie mi w miarę sprawnie swój adres e-mail na PW i dam wam instrukcje dot. realizacji zamówień

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja FW + Cross-trening

Następny temat

crossfit na duzych ciezarach

forma lato