SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Przemek masuj - słuchaj ludzi, Wojtek już Ci nie marudzi**

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86838

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 495 Napisanych postów 3983 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51950
Ostatnia promo na ziarenka w Lidlu była bardzo Ok. Zapas 3kg zrobiony, można ćpać kofeinę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2322
Kawę walę ed 2x dziennie z ekspresu (mam w robocie taki wypasiony, to korzystam )
Podwójne espresso z rana i przed treningiem już w domu z kawiarki. No i oczywiście no sugar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 495 Napisanych postów 3983 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51950
ja mam w robo ekspres na kapsy ale nawet da się espresso wypić z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 495 Napisanych postów 3983 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51950
zastanawiamy się z kumplem czy nie zrobić zrzuty na kawiarkę elektryczną do robo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2322
Ja mam w robocie ekspres taki na ziarna, dodatkowo zakład kupuje kawę z Bean & Buddies, więc wychodzi po prostu marzenie W domu z kawiarki w ogóle bez porównania. Chyba zacznę ciułać na ekspresiwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 495 Napisanych postów 3983 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51950
no to pięknie że tak o Was dbają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94632 Napisanych postów 364613 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669583
Ja tam wole red bulla

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94632 Napisanych postów 364613 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669583
Nie przepadam za goracymi napojami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2322
Gorące napoje zimą jak znalazł.
Latem czekam aż ostygnie, albo walę z lodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94632 Napisanych postów 364613 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669583
Hemoglobina i mistyfikacja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wyjscie z redukcji na IF i przejscie na masę

Następny temat

Masa na if

WHEY premium