SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Lato się kończy, a dupeczki nadal nas ogrzewają, a my gawędzimy**VOL 7

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126785

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam pretensje do jednego typa, sprzedawczyk.

Us, Ty dostałeś naganą za te miłe zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
jakos bysmy sie przyzwyczaili
W sklepie maja te same
Ogolnie nie jest zle.
Jak beda nam cenzurowali spam to w koncu bany poleca na nas i sie przeprowadzic bedzie.

Ja mysle ze RM wciagnal Pike w narkotyki i dlatego ani jednego ani drugiego nie ma

Jakos ten latwy od poczatku mi nie pasowal i narobil burdelu swoimi przekretami sprzedarzami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Nagana z dupy wczesniej byla wolnosc zdania w naszym spamie a teraz getto nam robic beda.
A tak przyokazji to pozdrawiam wszystkich modow co sledza nas temat a sie nie ujawniaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Izi narobił burdelu, Karciarz to pociągnął, bo jest sprzedawczykiem i tyle na ten temat.

Na pewno Rm w Gdyni u jego babci się kitrał, bo na Pikę czekał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Z babka bongo palil
Ale dobrze przynajmniej nie wie ze sie do niego wybieramy na nastepne wakacje
Łorez masz adres?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łorez musi mieć adres, bo się wczuł w rolę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mam juz nawet nazwisko rodowe psa kuzyna babci piki z czasow tajnych kompletow w Warszawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozwinąłeś swoje zadanie, widzę odrobiłeś dodatkową pracę domową
To nam się przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
a na co nam ono
trzeba sprawdzic teraz ten adres czy to nie jakas melina zuli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Niewiem na co ale zbieram co jest. Naprzyklad to ze pika pochodzi ze Wschodu ze starego rodu Pikovovow
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenie siłowe na klate

Następny temat

Muscle Test, a osłonki?

WHEY premium