SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Lato się kończy, a dupeczki nadal nas ogrzewają, a my gawędzimy**VOL 7

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125977

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
kiedys wlasnie jak wzielem melatoniny a spac mi sie bardzo nie chcialo to sie nacpalem tak jakos ze usnac nie moglem a sie ch**owo czulem ze mi sie ruszyc nie chcialo i tez sie boje w takim stanie wziac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
ale bezpieczna dawka bo czyt badania ze 3 mg niie obnizaja tescia a czy wieksze dawki to nie wiem bo badan nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
wieksze obnizają ale wiesz takie to tam obnizanie że łohoho i wogóle kastracja

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ambroziak cos tam tworzyl ze duze dawki melatoniny maja dzialanie anaboliczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
oni to tam ogolnie tworza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no kosmiczne 3 mg melatoniny na sen odpowiada mocy niby 3 mg mety.wytwarza sie w noccy igf1 i to on anabolizuje

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ty to moze polece 30mg melatoniny ed? Bede kimal na biurku w robocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
ogolnie mi to melatonina daje tyle ze zasypiam szybciej a w nocy i tak sie budze :/
haha Łorez dobry pomysl ale serio jak takie dawki walic na noc to pozniej caly dzien nieprzytomny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No, tak serio to ja mam i 3mg i 5mg ale po 5mg jakbym wstawal na 8 rano to do drugiej kawy zombie. 3mg spoko.
Ze sie budzisz to wiadomo bo to nie opiaty zebys spal jak zabity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
gar by siee zaorałto juz lepiej tramal nap*****laćmelatonina na kupe w bani nie pomaga.mi sie raz dzień z noca pop******ił i dopiero po miechu sie melatonina naprrostowałem.meta by szybciej to zroiła

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenie siłowe na klate

Następny temat

Muscle Test, a osłonki?

WHEY premium