SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** KONKURS 1 - Najlepsze foto-story z treningu - Wynik: str.9 ***

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
masz się zmiescić w jednym poscie najlepiej więc w poscie daje rade wbić maxymalnie 10 fotek standardów ale jak jesteś łepski dasz rade wcisnąć 100 oczywiscie w jedną wypowiedz ... są też inne możliwosci no ale nie zdradzam bo sam bede chyba osobą bioroncą udział w konkursie to nie bede sobie uleprzał konkurencji hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
Nie musi byc w jednym poscie, ale najlepiej jakby bylo, dzieki czemu nie powstanie balagan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
phml nie ma jakiejs ustalonej
ale wiadomo zebys 100 fotek czasami nie dawaj no albo tez 5 bo wiadomo ze za malo bedzie hehe
z wyczuciem zeby to bylo fajne ciekawe , ale nie nudne

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
Jasna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51770 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350003
gdybym się nie wstydził fotek na siłce robić, to bym wystartował, bo lubię takie zabawy.



a konkurs na jakiegoś mistera do lat 18 kiedyś będzie?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
tak za 2 lata
nie wstydz sie tylko rob fotki

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
banan tam wspomnial o pieknych sylwetkach a ja mam sesje zdjeciową 1,5 roku temu jak zaczynalem cwiczyc dopiero bedzie siano jak to wstawie

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
a ja mam pytanie znacznie wybiegajace w przyszlosc
do kiedy (w razie wygranej) mozna wydac te 300 zlotych? mozna na przyklad nakupic supli za pol roku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
Pit podwies jakos tamten 2-gi temat bo opadnie nam za daleko

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
AdexN lepiej by bylo to jak najszybciej , jest przeznaczona pewna pula organizujemy konkurs zwyciezca zamawia , i myslimy co dalej

ShrouDeN masz racje ten drugi mozna podwiesic

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj wyglad do oceny

Następny temat

*** KONKURS 1 - TUTAJ SKLADAMY SWOJE PRACE ***

forma lato