SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Clomid vs Nolvadex ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
walisz sama deke? po cyklu wez tylko clomid....

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 923


Jeżeli macie problemy po Clomidzie warto profilaktycznie zapytać o Zyreksę

Błądzić jest rzeczą ludzką

Błądzić jest rzeczą ludzką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam !!!
Już niedługo kończę cykl z Decą i przydałoby się coś na odblokowanie.
Zamierzam wziąść Clomid ,tylko powiedzcie mi bracia koksiarze gdzie go
moge dostać i za ile, oraz ile należało by tego wziąść.

Z góry, dziękuję i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
dostać to pewnie w tym samym miejscu gdzie koks brałeś, choć ja się przeraziłem jak idąc tym dość logicznym tokiem rozumowania dowiedziałem się że gość nie bardzo wie co to, a jak mu wytłumaczyłem to powiedział że tego to tam nikt nikt nie używa... %_) mam nadzieje że trafisz lepiej

clo ok 35 zł , nolva ok 60 zł , z tym że w nolvie powinno być więcej tabletek, ale jak już było tutaj mówione nolva mniej ryje, clo bardziej, ale... i tak dalej.
sam doczytaj

pozdro

NO PAIN NO GAME

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6448
Witam mam pytanie:
jestem na cyklu metki wziolem 50 tabl. i dzisiaj zauwazylem swedzenie i powieszenie sutkow :/, przerwalem cykl, (akutalnie jestem na 3 tabl. dziennie czy cykl przerwac odrazu czy zmniejszyc dawke ??) , czy wziosc nolve?, czy zatrzyma rozwoj gyno ?? pod jaka nazwa wystepuje nolva w polskich aptekach ?
dziekuje zgory za odpowiedzi

Maćko

Maćko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Bonaq, znasz piosenke Liroya "Jak tu sie nie wku.rwic" ??!! Zadajesz lamerskie pytanie i pewnie żądasz szybkiej odpowiedzi, a wystarczyloby gdybys przeczytal podwieszone posty...

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6448
Ted nie wiem czym sie tak uraziles, zadaje normalne pytanie, nie jestem na sfd od teraz tylko tu juz troche siedze, czytam itd., oczywiscie ze czytalem posty podwieszone jednak nie bylo tam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie. Ten cykl napewno nie byl nieprzemyslany o wszystko zadbalem jednak wiekszosc opini jakie czytalem to ze na pierwszym cyklu, przy tak malej ilosci metanabolu nolvy nie potrzeba, co sie okazuje jednak potrzeba bylo:/ moje pytanie jest takie: czy aktualnie wziasc ta nolve i czy pomoze to w odwroceniu tych zmian hormonalnych ?

Maćko

Maćko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Tak bierz ta nolve! na co czekasz ?? Jesli nie pomoze to bedziesz nosil sportowy biustonosz, Lifter zna dobrego dostawce


Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6448
ok dzieki Ted , jutro zalatwie Tamoxifen mam nadzieje ze pomoze, nie ma zadnych zmian oprocz tych sutkow (dzisiaj przez jakis czas lekkie pieczenie, no i lekko powiekszone) i niech nikt juz nie mowi ze nie trzeba nolvy do pierwsego cylu nawet malej ilosci metanabolu !!!!!!


Maćko

Maćko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Zawsze mowie ze nie ma pewnikow....



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** Zajrzyj koniecznie ***

Następny temat

Halotestin

WHEY premium