SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Swieżak chvj ze SPAMu zrobił gnój***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163782

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050


Macie tą panie na poprawę humoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
jak sie postaram to wygram je w tym roku




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43081
do Chudziny:

próbowałeś tak wiosłować jak ten kolo na filmiku, chodzi mi o takie cos zeby hantel podciągac troche za mostek

tu jest to dobrze opisane ale nie jestem taki dobry z angola zeby to zrozumieć

My game plan to be trained heavy, military
Mind of a Thug Lord, sittin in the cemetary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
uehehehe Darek jak byś sie zabrał za siebie to sam byś wygrał tutaj połowa osób będąc off by zdobyła tytuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
tu zadnej filozofii nie ma - po prostu ciezkie wioslowania na wysokich powtorzeniach. koles nie ma formy jak w ksiazce, ale to rpzez to, ze ciezar jest bardzo duzy i stad oszukiwanie, nieco inny sposob podparcia, etc.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
drugie wideo w zaden sposob nie opisuje sposobu cwiczenia - raczej analizy programu i wynikow. matt k stwierdza, ze wioslowania przyczynily sie do znaczacej poprawy jego martwego ciagu.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ja ******le widze,że tutaj mam warunki do masy o 5 rano sie obudziłem z kumplem i browar pilismy,teraz znowu brwoar

btw siema

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Ja cos ostatnio słabo spamuje to chyba dobrze ze mniej czasu tu spędzam ale gdzie te 10 000 tys wysłanych postów uehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
wczoraj się troche rozkleiłem ale ****a dużo wypiłem i tak wyszło

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

extrem mass builder...pomoc!

Następny temat

opinie o OXYMETHABOLINIE

WHEY premium