SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Swieżak chvj ze SPAMu zrobił gnój***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162806

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Narka Jordan.

Darek - nie słyszałem, ale to pewnie brak koksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Troche na***aliśta tych stron .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Darek - nie słyszałem, ale to pewnie brak koksu.

albo tylko leszcze tak maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kto jedzie na k-1 max do warszawy 6 kwietnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
jak malucha uruchomie to czemu nie ale niewiem czy go na złom niedam bo akumulator przekracza koszta samochodu

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zrobie wszystko zeby być, ja pjerdole k-1 w polsce. zaraz sobie konia zwale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
joooÓÓÓ apacze

chce ktoś tosta z mielonym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
http://pl.



nawet niezle
"see me taking shoots at the bar like i'm bulletproof"
macia opis na gg :D

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
Darek, moja dziewczyna to ma na bank !

Mowie powaznie, np cos ma lezec na polce nizej a nie wyzej, ladowarka nie moze caly czas siedziec w kontakcie i jakis paproch ktorego ja ni chvja nie widze nie ma prawa byc w polu jej widzenia

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Mowiepowaznie, np cos ma lezec na polce nizej a nie wyzej, ladowarka nie moze caly czas siedziec w kontakcie i jakis paproch ktorego ja ni chvja nie widze nie ma prawa byc w polu jej widzenia


mielaem taki okres ze np musialem cos zrobic 3 razy np.klikalem jakiegos klawisza od telefonu i liczylem sobie raz dwa trzy a puzniej juz mialem tak ze robilem to 123 i znowu 123 az sie w****ialem teraz juz tak nie mam tylko jeszcze te noze mi zostaly ale to tylko u mnie w domu tak mam jak chowam noze do szuflady to musi nuz lezec ostrzem w lewa strone


a jak czegos nie zrobilem to cos mi ciagle mowilo w mozgu ze musze tak zrobic jak tak zrobilem to czulem ulge ale zaczelem nad tym pracowac i juz jeste prawie zdrowy psychicznie

jeszcze mnie kapcie w****iala bo musza lezec tak a nie inaczej

twoja kobieta ma jeszcze stan podstawowy ja juz przechodzilem przez stan zaawansowany

ale jak czytalem gdzies na forum o tym to niekturzy mieli takie stany ze jak cos niezrobili to mieli lekki i plakali

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2008-02-18 15:51:33
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

extrem mass builder...pomoc!

Następny temat

opinie o OXYMETHABOLINIE

WHEY premium