SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Swieżak chvj ze SPAMu zrobił gnój***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163006

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ja zacząłem koksowac jak miałem 48 w łapie a teraz po dwóch latacxh noin stop na cyklu mam 42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Siwy z tym opisem to serio tak ?

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
smalec i 48 w łapie

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
pysio,na spamie jestem szęśliwy,jak wróce to polski to koniec ze mną...

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Jak już się człowiek boi samego siebie to najwyższy czas na off

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4883
dobra nara chłopaki
mogę tu jeszcze się udzielać? (pytam się serio, bo widzę, że nie bardzo możemy się dogadać i tylko sobie dogryzamy jak dzieciaki, a już nie chcę odpisywać na kolejne zgnojenia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
rodzice nie mają nic do tego, ale wiadomo że wolą żeby ich dzicko nie koksowało/ćpało/piło itp. Na razie nie żałuje, choć prawdopodobnie za kilka kilkanaście lat się to zmieni.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
jak nie znajde roboty w uk,to jade do polski,a w polsce...zobaczymy jak sie potoczy,ale nie zdziwcie sie jak napisze pożegnanie w dopingu

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
czemu mialbys w polsce nie znalesc roboty jezeli bezdiesz chcial robic to znajdziesz moze nie za 2 kola miesiecznie ale znajdziesz choc i za 2 kola bys znalazl jezeli wiezdial bys gdzie szukac i jezeli cos potrafisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
samobójstwo-Sytuacja, w której dochodzi do samobójstwa jest trudna do ujęcia w schemat, zazwyczaj składa się na to szereg czynników natury psychologicznej bądź społecznej. Sytuacja ta ma cechy pewnych syndromatycznych zachowań autodestrukcyjnych.

Wracam :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

extrem mass builder...pomoc!

Następny temat

opinie o OXYMETHABOLINIE

WHEY premium