SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Swieżak chvj ze SPAMu zrobił gnój***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163026

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
rzczecz w tym ze nie potrafie sobie odmowic jak czegos mi zachce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
redukujesz na sucho czy z jakimis lajtowymi dodatkami typu t3,dnp ?

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
ja też tak mam
ale poprostu wiem że to się musi zmienić więc ścisne poślady i będe się porządnie redukował.
A na meblach będzie leżał batonik

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zaczynam w czerwcu i paczka thermal pro evo dojdzie do tego i bcaa . I lajtowne jedzenie , ryz , kurczak i warzywa na parze ,


DRW co do ostrowii to za bardzo przywyklem do normalnego białka bo jak łyknalem z rana ostowie dzies to mysallem ze za***e chate spawami , kakao trzeba wiecej dodac albo z mlekiem moze to jescze wejdzie ale preferuje wode do odzywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
kurva ze ja to w ogole redukcja nazwalem biegam jak mi sie chce, jem jak i co mi sie chce...zapomnijcie w gole ze sie "redukuje"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
mi jak bozia da prace,to sie bede redukował,prop,winko,clen,t3 i ****

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
a tak w ogole to ile wegli ma jedna kromka zwyklego chleba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
co wy z tą ostrowią macie? ja pije jakos normalnie i nic mi się nie dzieje.najlepiej kupić naturalną ładn ie sobie przygotować a do tego dodać 2 łyzki kawy rozpuszczalnej które wczęśniej się rozpuściło w 25ml wody. Wlewasz do ostrowi i pychota jak dla mnie

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
14,328g

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
na redukcji jedz chleb zytni pełnoziarnisty
w takim kromka ma chyba 30g w tym 16 g ww

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

extrem mass builder...pomoc!

Następny temat

opinie o OXYMETHABOLINIE

WHEY premium