SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Swieżak chvj ze SPAMu zrobił gnój***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163012

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja tych chmar nei kojarze w ogole. naleci masa wiorow i zapychaja forum.

to samo na silowni - zaczynaja sie juz pierwsze watahy pojawiac. ale koniec z uprzejmoscia - ostatnio jeden chlopek, watly w chvj, podchodzi i pyta, czy cos robie w klatce do siadow (a zaczynalem rozgrzewke przysiadow), a ja sie pytam - a co chcesz robic? koles - podciaganie sztangi do brody. spytalem sie - a co, 100kg na tym dzwigasz? chlopek: nie, 20. no i tu juz poszlo szybciutko z mojej strony: to wez chlopcze nie pier*ol, ze se 20kg z ziemi nie podniesiesz, inwalida jestes, czy ki chvj? koles podkulil ogon i uciekl. kumple zartowali, ze zlamalem mu kariere... hehe

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4916
no mi sie smiac chce z ziomkow na silowni przed wakacjami tak 2 miechy ilosc osob sie potraja i kazdy poslucha przyglupa na osiedlu i szamia po 200 mety i omo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
****a komp mi pokazał jakiś błąd systemu ***any s****iel, nie pokazuje nic na pulpicie jak bym świerzo zainstalował system

wszystkie moje rzeczy co miałem na pulpicie przepadły bo nie da sie mojego profilu odczytać i**** pieprzona ***ana ****a maszina

****A NAWET GG NIE MAM

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2008-02-21 17:44:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
koles wygląda na Turka

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
odzyskaj dane czyms, na kompie nigdy nic nie przepada

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strefa jedyna rada winda xp z serwis pakiem 2 albo ta najnowsza 3 i do tego kilka programow :D ja formata robie raz na pol roku ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Micz dane niby są ale katalogu sie nie da odczytać w zaden sposób ****a zawsze gdy wkładałe płyte do napędu wyskakuje mi błąd i restart to go odpiołem a teraz to **** z kompem


strefa jedyna rada winda xp z serwis pakiem 2

a co ja ****a mam win 95 ? uehehehhe :D

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2008-02-21 17:47:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm niech zgadne , przezbrojoną wersje windowsa 3.11 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
co ty strefa ****a mula masz wlacz wylacz kompa popatrz tu i tam wszystko sie da zrobic uzyj glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
tak i procek amd 486

darek on sam sie wyłancza i włancza hehe

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2008-02-21 17:50:35
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

extrem mass builder...pomoc!

Następny temat

opinie o OXYMETHABOLINIE

WHEY premium